Новини / Бізнес / Україна поставила рекорд з імпорту яблук
5 грудня 2014, 10:52
Розмір шрифта: А А А

Україна поставила рекорд з імпорту яблук

Україна поставила рекорд з імпорту яблук, імпорт, яблука, Україна
Україна поставила рекорд з імпорту яблук

За перші чотири місяці сезону-2014/15 Україна закупила на зовнішньому ринку 11 тис. тонн яблук, що в 6,5 рази перевищує показники за такий же період попереднього сезону. Основними постачальниками яблука в Україну восени нинішнього року стали Польща і Молдова.
Незважаючи на рекордний урожай яблук в Україні в поточному сезоні, постачання цих фруктів у жовтні на український ринок зросла в 18 разів порівняно з таким же місяцем минулого року.
Про це пише Фітомаг.
За офіційними даними, в жовтні 2014 р. Україна імпортувала 3 тис. тонн яблук, що стало рекордним показником для цього місяця за останні п'ять років. Для порівняння: за жовтень 2013 р. на український ринок було ввезено всього 163 тонн цих фруктів.
Основними постачальниками яблука в Україну у другий місяць осені нинішнього року стали Польща і Молдова, на частку яких припало 54% і 46% імпорту відповідно.
Всього ж за перші чотири місяці сезону-2014/15 Україна закупила на зовнішньому ринку 11 тис. тонн яблука, що в 6,5 рази перевищує показники за такий же період попереднього сезону.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: