Новини / Бізнес / Китайські інвестори поставили умову Україні
27 квітня 2017, 09:15
Розмір шрифта: А А А

Китайські інвестори поставили умову Україні

Китайські інвестори поставили умову Україні, Китай, інвестиції, український ринок
Китайські інвестори поставили умову Україні

Привабливими галузями для китайців є сільське господарство, транспорт, логістика та енергетика
Китайські інвестори мають великий інтерес до українського ринку, проте для його реалізації Україна повинна, перш за все, забезпечити безпеку таких інвестицій. Таку думку висловив посол КНР в Україні Ду Вей. Про це повідомляє АГРОперспектива.
«У інвесторів є інтерес … Однак це поки залишається тільки наміром. Для реалізації цих інвестицій ще необхідно вирішити ряд питань, і потрібно зробити багато роботи. Найголовнішим є забезпечення безпеки інвестицій», — сказав він.
Дипломат поінформував, що привабливими галузями для китайських інвесторів є сільське господарство, енергетика, транспорт і логістика.
«Останні роки від офіційної сторони і від підприємств і бізнесменів в Україну було сукупно зроблено інвестицій суму понад 7 млрд. Доларів», — нагадав Ду Вей.
«ЗВТ є важливим заходом в політиці розвитку взаємин з іншими країнами … Наші експерти вивчають, роблять аналіз і експертизи щодо цієї співпраці», — розповів китайський посол.
Він зазначив, що експерти міжурядової комісії з економічних питань України — КНР знаходяться в тісній взаємодії. «Якщо українська сторона готова надати свої пропозиції, ми їх вислухаємо і подивимося», — уточнив Ду Вей.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Всесвітній банк купить частину «Укргазбанку» найближчим часом — НБУ

12 листопада 2019, 08:09

Останні новини за сьогодні: