Новини / Бізнес / Українське підприємство постачатиме ракети для польських МіГ-29
30 червня 2016, 16:43
Розмір шрифта: А А А

Українське підприємство постачатиме ракети для польських МіГ-29

Українське підприємство постачатиме ракети для польських МіГ-29, Спецтехноекспорт, тендер, ракети
Українське підприємство постачатиме ракети для польських МіГ-29

«СпецТехноЕкспорт» разом із польською «WB Electronics» виграв тендер на постачання 40 ракет «повітря-повітря» дальністю 50-80 км для винищувачів МіГ-29.

Український «СпецТехноЕкспорт», що входить до консорціуму з польською «WB Electronics», поставить польським повітряним силам ракети «повітря-повітря» середньої дальності Р-27Р1 для винищувачів МіГ-29. Про це повідомляється на сторінці Повітряних Сил ЗСУ в Facebook.

Інспекція з озброєння оголосила тендер на закупівлю 40 ракет «повітря-повітря» дальністю 50-80 км для винищувачів МіГ-29 в жовтні минулого року. Ідеться про першу закупівлю керованих ракет «повітря-повітря» для цих машин, не рахуючи закупівель паралельно з їх впровадженням більш ніж 20 років тому і придбанням старих запасів ракет від німецьких винищувачів. Замовлені ракети повинні бути новими, зробленими щонайпізніше роком раніше перед запланованим постачанням.

Інспекція з озброєння Міноборони оголосила переможцем торгів польсько-український консорціум. Він виконав умови Специфікації істотних умов замовлення з результатом 80 балів. Поставки зазначених в тендері 40 ракет повинні бути реалізовані до кінця листопада. Озброєння надійде в 23-у базу тактичної авіації в Мінську-Мазовецькому.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: