Новини / Бізнес / Китайська компанія має намір побудувати на Прикарпатті завод калійних добрив
4 травня 2011, 14:46
Розмір шрифта: А А А

Китайська компанія має намір побудувати на Прикарпатті завод калійних добрив

Китайська компанія має намір побудувати на Прикарпатті завод калійних добрив, Калуш, калійні добрива, Кітпред Ден Сяосю, Михайло Вишиванюк
Китайська компанія має намір побудувати на Прикарпатті завод калійних добрив

Китайці побудують у Калуші на Прикарпатті завод безхлорних калійних добрив. Про це вчора на прес-конференції в Івано-Франківську повідомив президент китайського підприємства з іноземними інвестиціями Кітпред Ден Сяосю.

За його словами, новий завод «не буде створювати екологічних проблем», а навпаки «вирішить ті екологічні проблеми, які накопичилися у Калуші за останні 30-40 років».

«Ми націлені на безвідходне виробництво цінного добрива, — зауважив він. — Розсоли Домбровського кар'єру будемо використовувати в якості сировини. Хочу запевнити всіх, що ми не тільки не створимо проблем, але і вирішимо всі екологічні проблеми, які існують».

Нагадаємо, раніше голова Івано-Франківської облдержадміністрації Михайло Вишиванюк підписав Рамкову угоду про спільне фінансування проекту з виробництва безхлорних калійних добрив в місті Калуш між Міністерством екології та природних ресурсів України, Івано-Франківською обласною державною адміністрацією, підприємством з іноземною інвестицією Кітпред, Китайською інженерною компанією Хуань інженеринг, Державним експортно-імпортним банком КНР.

У свою чергу Вишиванюк на прес-конференції повідомив, що орієнтовна вартість будівництва буде в межах 1,5 млрд. дол

«Ми ще не знаємо точно, скільки, — сказав губернатор. — Буде побудований завод з переробки розсолу і окремо калійних добрив і в залежності від потужності буде визначатися вартість будівництва. Це велика інвестиція».

За його словами, орієнтовно буде створено до 3 тис. нових робочих місць.

Відповідно до підписаної угоди, Україна бере на себе підготовку всієї необхідної документації і всю паперову роботу, яка повинна бути готова вже до кінця 2011 року.

І тільки після завершення всіх формальностей китайська сторона готова приступити до початку будівництва. Китайці обіцяють, що на будівництво такого заводу їм потрібно не більше 2 років.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Інжир допомагає знизити тиск

21 лютого 2013, 21:15

Янукович пояснив, чому влада затримує гроші регіонів

23 листопада 2012, 17:39

Банани знижують ризик інсульту

13 листопада 2012, 11:45

Останні новини за сьогодні: