Новини / Бізнес / Азаров пообіцяв побудувати в Україні підприємства з виробництва памперсів
9 серпня 2011, 17:37
Розмір шрифта: А А А

Азаров пообіцяв побудувати в Україні підприємства з виробництва памперсів

Азаров пообіцяв побудувати в Україні підприємства з виробництва памперсів, памперси, Україна, Микола Азаров, виробництво, заводи, презервативи
Азаров пообіцяв побудувати в Україні підприємства з виробництва памперсів

Ціна на памперси в Україні завищена в 5-6 разів, заявив прем‘єр-міністр України Микола Азаров, пообіцявши при цьому побудувати в країні підприємства з їх виробництва.

«Реальна вартість памперсів в 5-6 разів нижче, ніж вони продаються … А чому це відбувається? Тому що імпортери купують за безцінь (памперси -ІФ), завищують цю ціну, і ніхто не може проконтролювати, тому що податків немає — проконтролювати неможливо», — сказав М. Азаров у вівторок в Києві під час огляду ходу будівництва дитячого садка по пр-ту Григоренка, 20-б.

Він пообіцяв побудувати в Україні підприємства з виробництва памперсів.

«Ми побудуємо свої підприємства і будемо повністю забезпечувати. Нічого складного в виробництві немає», — підкреслив прем’єр і додав, що те ж саме стосується виробництва презервативів.

«У нас в Україні є свої заводи. Вони стоять, а завозять (презервативи — ред) з Китаю за скажені гроші. Але все поправив з часом», — Запевнив М. Азаров.

Раніше в ЗМІ з‘явилася інформація про те, що у зв’язку з введенням ПДВ ціни на презервативи і деякі вироби гігієнічного призначення, у тому числі памперси, зростуть. Між тим, у прес-службі уряду відзначили, що ціни на памперси і презервативи в Україну знизяться.

У свою чергу, Міністерство охорони здоров'я підготувало проект постанови Кабінету міністрів України про внесення в список медичних засобів, які не обкладаються податком, зокрема, презервативів і памперсів.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: