Новини / Бізнес / В Україні побудують автобани
19 липня 2011, 08:47
Розмір шрифта: А А А

В Україні побудують автобани

В Україні побудують автобани, Україна, автомобільні дороги, Борис Колесников, Євро 2012, туризм
В Україні побудують автобани

Україна в найближче десятиліття отримає сучасні автомобільні дороги

Про це повідомив віце-прем‘єр, міністр інфраструктури Борис Колесніков під час прес-конференції, передає прес-служба відомства.

«За оцінкою УЄФА, Україна необхідно 30 років для того, щоб побудувати сучасні дороги. Я думаю, що ми вкладемося в 10 років — щоб отримати сучасні автодороги. Як мінімум 5-6 трансукраінских магістралей буде побудовано в найближчі 10 років», — зазначив Колесніков.

Серед найближчих планів — будівництво автобанів. «На наступний рік у нас заплановано кілька нових автошляхів, зокрема, першої категорії — Донецьк-Луганськ, а також повна модернізація побудованої ще в 1969 році дороги Донецьк-Маріуполь», — поінформував віце-прем’єр-міністр України.

За словами міністра, до Євро-2012 в Україну в хорошому стані будуть дороги Варшава-Київ та Київ-Чоп. Для забезпечення якісного транзиту через російсько-український кордон Міністерство інфраструктури починає проектувати абсолютно нову магістраль Київ-Дніпропетровськ через Канів-Черкаси-Дніпродзержинськ-Дніпропетровськ з виходом на Донецьку область через Донецьк на Ростов. Також буде побудована дорога, яка з‘єднувала порти Дунайського регіону з Каспійським портом — дуже важливий для Україні центр Одеса-Херсон-Миколаїв, який пролягає вздовж берега Чорного та Азовського морів на Бердянськ і Маріуполь і в районі Таганрога перетинає кордон з РФ. Ще один об’єкт, який буде якісно оновлений, — дорога Москва-Сімферополь. Як підкреслив Колесников, незважаючи на туристичне навантаження, ця дорога — дуже важливий напрямок.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: