Новини / Бізнес / Прогноз: Глобальні споживчі тренди 2012
4 січня 2012, 15:00
Розмір шрифта: А А А

Прогноз: Глобальні споживчі тренди 2012

Прогноз: Глобальні споживчі тренди 2012, маркетинг, бренди, тренди, споживач
Прогноз: Глобальні споживчі тренди 2012

На думку аналітиків, як і в попередні роки, одні бренди чекають провал, а інші процвітання, повідомляє портал TradeMaster з посиланням на advertology.ru. У своєму списку основних трендів на 2012 рік компанія у випадковому порядку перераховує 12 споживчих тенденцій, знати про які повинні всі бренди від Канади до Кореї

1. Червона доріжка для китайських покупців
У 2012-му універмаги, авіалінії, готелі, тематичні парки, музеї, а то й цілі міста та країни в усьому світі розгорнуть червоні доріжки перед новими імператорами, надаючи особливі послуги та заохочення й демонструючи щедру увагу та повагу до китайських відвідувачів і споживачів.

2. «Допоможи собі сам»
Споживачі будуть самі стежити за своїм здоров‘ям і змінами в ньому, використовуючи переваги нових технологій і додатків.

3. Економний шик
У 2012 році споживачі не просто продовжать полювати за знижками і стежити за акціями — вони будуть робити це якщо не з гордістю, то з великим задоволенням. Акції та спеціальні пропозиції сьогодні — це не просто економія грошей: це гострі відчуття, мисливський азарт, відчуття контролю та мудрості вибору, тобто ще одне джерело статусу.

4. Еко-Рециклювання
Бренди, іноді під тиском законодавства, все частіше будуть вдаватися до збору власних продуктів для переробки й повторно перероблювати їх все більш відповідально та новаторськи.

5. Безготівковий розрахунок
Банкноти та монети повністю в 2102 не зникнуть, але безготівкове майбутнє наблизиться ще на один крок. Над його наближення працюють, зокрема, такі гіганти як MasterCard і Google, які мають намір збудувати нову еко-систему розрахунків з використанням новітніх мобільних технологій.

6. Натхнення знизу
Життя у містах хаотичне, складне і часто не дуже приємне, однак саме в них живе більшість споживачів. І саме креативність та потреби мільйонів простих жителів мегаполісів будуть слугувати основним джерелом натхнення брендів.

7. Пасивна співучасть
У 2012-му споживачі як ніколи раніше допомагатимуть брендам — ??природно, якщо це не буде вимагати від них зусиль. Використовуючи нові мобільні технології, вони з готовністю будуть ділитися інформацією про те, де знаходяться і що роблять, допомагаючи вдосконалити продукти та послуги.

8. Визнання в недосконалості
Бренди стануть більш «людяними» — перестануть представлятися бездоганними і почнуть самі зізнаватися у своїх недоліках.

9. Сенсорна культура
Із зростанням популярності та кількості сматрфонів і планшетних пристроїв з сенсорними екранами 2012 ознаменується появою «Сенсорної культури», яка стане не тільки швидко поширюватися, але й стане більш персональною та інтерактивною.

10. Ре-комерція
Розумні споживачі будуть все частіше продавати або перепродавати свої колишні покупки і розкривати цінність того, що мають. У 2012-му перепродаж стане новим видом торгівлі.

11. Зароджується дорослішання
Хоча бажання споживачів як і раніше будуть визначатися культурними відмінностями, майже на всіх ринках представники середнього класу і/або молодь будуть все більше вітати бренди, що ламають бар’єри. У 2012-му підйом «загрожує» продуктам, послугам і кампаніям, які відрізняються відвертістю, ризикованістю і некорпоративністю.

12. Наочність і відкритість
Споживачі все більше будуть вимагати максимального доступу до інформації онлайн або у вигляді тексту. У 2012 році миттєве надання відомостей про об'єкти і навіть людей стане остаточною реальністю.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Стало відомо, хто найбільше платить за комуналку

1 червня 2017, 20:35

В Україні збираються заборонити молоко другого сорту

18 травня 2017, 15:09

Останні новини за сьогодні: