Новини / Бізнес / Експерт: Кількість гравців на ринку споживчого кредитування може зменшитися в два рази
19 липня 2011, 08:05
Розмір шрифта: А А А

Експерт: Кількість гравців на ринку споживчого кредитування може зменшитися в два рази

Експерт: Кількість гравців на ринку споживчого кредитування може зменшитися в два рази, споживче кредитування, Андрій Яцура, Національний банк України
Експерт: Кількість гравців на ринку споживчого кредитування може зменшитися в два рази

Другий квартал показав рух у бік споживчого кредитування та його зростання. У свою чергу, реакція НБУ на активізацію споживчого кредитування виражається в тому, щоб обмежити кредитні портфелі кратністю статутного капіталу і зробити більш жорсткими нормативи, — прокоментував рішення НБУ голова правління Юнекс Банку Андрій Яцура.

Оскільки споживче кредитування — високоприбутковий напрямок, зрозуміло, що невелика кількість фінансових установ пішло в даний сегмент. Але він є високоризиковим, тому реакція Національного банку справедлива і правильна, — вважає експерт.

Криза вже навчила і показала, що даний напрямок є найбільш проблемним, тому якщо фінансова установа хоче вийти на цей ринок, то нехай кредитує своїми ресурсами, а не ризикує грошима, взятими у вигляді депозитів фізичних осіб. Якщо дані нормативи запровадять, то кількість гравців на ринку споживчого кредитування може зменшитися в два рази, а якась частина тих, хто планував охопити даний сегмент, ще раз зважить, чи є економічний сенс, — переконаний Яцура.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: