Новини / Бізнес / В Україні з'явилася онлайн-карта корупції
15 березня 2013, 08:25
Розмір шрифта: А А А

В Україні з'явилася онлайн-карта корупції

В Україні з'явилася онлайн-карта корупції, карта корупції, юридична консультація, модератор
В Україні з'явилася онлайн-карта корупції

В рамках стартував інтернет-проекту CorruptUA, українці зможуть скаржитися на корупційні ситуації і фіксувати їх на корупційній карті України.

Проект з моніторингу корупції CorruptUA ініційований Міжнародною громадською організацією Інтерньюз-Україна за підтримки посольства Королівства Нідерланди.
Веб-сайт проекту містить спеціальну карту корупції в Україні. За допомогою інтерактивної карти можна дізнатися зафіксовані випадки корупції в кожній окремій області країни. Кореспондентом сайту може стати кожен активний громадянин. Основними ж авторами на сьогодні є правозахисники, представники громадських організацій, а також мережу регіональних журналістів, що працюють в рамках проекту.
На сайті доступна зрозуміло викладена класифікація видів корупції та описані особливості кожного порушення. Можливість точно локалізувати сферу прояву корупції дозволяє отримати більш повну інформацію про інцидент.
Як стало відомо, всі повідомлення обробляються модераторами і юристами проекту, після чого проект інформує про корупційні інцидентах відповідні інстанції, які ще в змозі їх виправити без втручання правоохоронних органів. До того ж, розслідуванням найбільш резонансних корупційних схем в регіонах України займається мережа журналістів CorruptUA.

Крім цього, за допомогою постійної гарячої телефонної лінії проекту можна отримати компетентну юридичну консультацію та анонімно повідомити про корупційний правопорушення. Сайт також містить корисну інформацію про законодавство в сфері корупції та аналіз нововведень, практичні поради юристів.
Нагадаємо, неурядова організація Transparency International оприлюднила чергову доповідь про стан корупції в 176-ти країнах світу. Україна піднялася з 152-го місця в 2011 році на 144-е. Згідно з доповіддю, Україна набрала 26 балів і ділить 144-е місце з Сирією, Бангладеш, Камеруном, Конго і Центральноафриканською республікою.
На думку Transparency International, зростання корупції зумовлене бездіяльністю Національного антикорупційного комітету при Президентові України, нефінансуванням державної антикорупційної програми, змінами в законах про держзакупівлі, які вивели в тінь десятки мільярдів гривень бюджетних коштів.
«Transparency International вкрай стурбоване ситуацією, коли більшість кроків по боротьбі з корупцією в Україні так і залишаються номінальними», — повідомили в компанії.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

В Україні модернізують молочну галузь — Мінагро

3 червня 2017, 15:55

В Україні почнеться розпродаж вокзалів

26 січня 2017, 18:13

Гройсман обіцяє модернізувати профтехосвіту

18 січня 2017, 18:53

Останні новини за сьогодні: