Новини / Бізнес / У 2017 році на ринку очікується поява пристроїв на базі згинаються дисплеїв від LG
11 липня 2016, 18:12
Розмір шрифта: А А А

У 2017 році на ринку очікується поява пристроїв на базі згинаються дисплеїв від LG

У 2017 році на ринку очікується поява пристроїв на базі згинаються дисплеїв від LG, LG, виставка CES 2015, прототип згинаємого дисплея
У 2017 році на ринку очікується поява пристроїв на базі згинаються дисплеїв від LG

LG вперше показала прототип свого згинаємого дисплея під час проведення виставки CES 2015. І, як очікується, в 2017 року такі дисплеї почнуть з'являтися в складі готових споживчих пристроїв.

Згинаємі дисплеї LG засновані на технології OLED. Вони не потребують використання підсвічування і будуть досить тонкими і енергоефективними. При цьому їх можна буде згортати в трубку, не побоюючись негативних наслідків. Це забезпечить певну свободу при проектуванні нових пристроїв.

Разом з тим, такі дисплеї потребують використання ряду додаткових шарів, що складаються з різних матеріалів: захисний шар, сенсорний шар, поляризаційний шар. Така багатошарова структура обмежує можливості дисплея згинатися і згортатися. Щоб обійти це обмеження, виробники можуть відмовитися від використання деяких верств, але це, в свою чергу, може породити інші проблеми і обмеження, наприклад, неможливість використання гнучкого дисплея в мобільних пристроях.

В даний час гнучкі дисплеї знаходяться на ранньому етапі розвитку. Тим не менш, аналітична компанія IHS очікує, що ринкова частка таких пристроїв буде збільшуватися. Передбачається, що до 2022 році продажі гнучких дисплеїв складуть близько 433,3 млн одиниць.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Новий гаджет LG — платіжна карта

2 лютого 2016, 09:46

Останні новини за сьогодні: