Новини / Бізнес / Новий алгоритм Facebook дозволяє встановити людину по фотографії навіть з прикритим обличчям
25 червня 2015, 10:21
Розмір шрифта: А А А

Новий алгоритм Facebook дозволяє встановити людину по фотографії навіть з прикритим обличчям

Новий алгоритм Facebook дозволяє встановити людину по фотографії навіть з прикритим обличчям, штучний інтелект, фотографія, розпізнавання обличчя, технологія, Facebook
Новий алгоритм Facebook дозволяє встановити людину по фотографії навіть з прикритим обличчям

Керівник підрозділу з розробки технологій, пов’язаних зі штучним інтелектом, Ян ЛеКан (Yann LeCun) представив експериментальний алгоритм, який може розпізнати людину по фотографії, навіть якщо вона прикрила своє обличчя.

Презентація нової технології сталася під час конференції Комп’ютерного бачення і розпізнання шаблонів (Computer Vision and Pattern Recognition).

«Ми можемо використовувати різні зачіпки. Люди можуть мати характерні аспекти, навіть якщо дивитися на них ззаду», – заявив лекала в інтерв’ю New Scientist.

Для тестування системи використовувалося більше 40 тис. фотографій, отриманих з різних соціальних мереж. Нова технологія успішно встановила особу на 83% з них.

Алгоритм поки що не використовується в будь-яких практичних цілях, але з часом Facebook зможе застосувати його, щоб спростити користувачам процес позначки фотографій. Він також може знайти своє застосування в новому сервісі Facebook Moments, який був запущений недавно.

Для роботи алгоритму використовуються технології, пов’язані зі штучним інтелектом, їх існування стало можливим завдяки великим інвестиціям Facebook в дану область.

Разом з Facebook активно розвиває технології штучного інтелекту корпорація Google. Інтернет-компанія сильно досягла успіху в розробці алгоритмів визначення і обробки зображень.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

З’явилися фотографії iPhone 8 зі сканером відбитків ззаду

2 червня 2017, 16:20

Штучний інтелект навчили створювати кулінарні рецепти

29 травня 2017, 18:17

Блокування російських соцмереж привела до різкого зростання Facebook в Україні

23 травня 2017, 08:44

Останні новини за сьогодні: