Новини / Бізнес / Danone відсудив право на торговельну марку «Малюк»
1 лютого 2011, 12:33
Розмір шрифта: А А А

Danone відсудив право на торговельну марку «Малюк»

Danone відсудив право на торговельну марку «Малюк», дитяче харчування, Нутриція України, Danone Group, малюк, судовий процес
Danone відсудив право на торговельну марку «Малюк»

Виробник дитячого харчування «Нутриція Україна», що входить в Danone Group, відстояла право на використання в назві своєї продукції слово «Малюк»

Господарський суд Дніпропетровської області не задовольнив позов Хорольського молочноконсервного комбінату молочних продуктів, в якому підприємство відстоювало своє ексклюзивне право на використання ТМ «Малюк» для продуктів дитячого харчування. Зокрема компанія вимагала заборонити імпорт в Україну продукції, маркованої знаками «Малюк Істрінський», виробництва компанії «Нутриція». Про це повідомили в компанії AstapovLawyers, яка представляла інтереси «Данон».

Хорольський молочноконсервний комбінат молочних продуктів зареєстрував свої права на комбінований знак для товарів і послуг «Малюк» у 2002 році. Підприємство заявило про те, що ввезення на територію України товарів, в маркуванні яких зазначено слово «Малюк» порушує його права на торговельну марку.

На початку минулого року Дніпропетровська митниця строком на 15 календарних днів призупинила митне оформлення товару, маркованого позначенням "Малюк Істрінський». Одержувачем зазначеного товару був «Всесвіт Лімітед».

Однак у ході судового процесу було доведено, що знаки, які використовуються для маркування продукції «Нутриція» і Хорольський молочноконсервний комбінат не є тотожними. У підсумку, суд визнав право «Нутриції» безперешкодно імпортувати продукцію на територію України через своїх дистриб'юторів.

«Позначення«Малюк» не має розпізнавальної здатності, оскільки використовувалося для маркування дитячого харчування ще з радянських часів декількома підприємствами. Ця обставина позбавляє права наших опонентів стверджувати, що позначення «Малюк» більшою мірою ідентифікує саме їхню продукцію»- зазначив старший юрист компанії Astapov Lawyers Олег Громової.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Слабка ланка. МВФ розкритикував судову реформу в Україні

24 квітня 2017, 17:07

Філії опорних шкіл зможуть відкривати дитсадки

20 квітня 2017, 14:23

У Києві кожній дитині хочуть давати ваучер

19 квітня 2017, 20:18

Останні новини за сьогодні: