Новини / Бізнес / Банкам підготували пропозиції щодо кредитування будівництва
12 жовтня 2010, 09:17
Розмір шрифта: А А А

Банкам підготували пропозиції щодо кредитування будівництва

Банкам підготували пропозиції щодо кредитування будівництва, Мінрегіонбуд, банк ВТБ, кредитування, будівництво, Володимир Яцуба, Віктор Янукович
Банкам підготували пропозиції щодо кредитування будівництва

Мінрегіонбуд підготував ряд пропозицій російському банку «ВТБ» і китайським банкам з кредитування будівництва житла в Україні, заявив міністр регіонального розвитку і будівництва Володимир Яцуба.

«Я звертався до посла Росії, в банк» ВТБ «ми зараз готуємо пропозиції, навіть перед поїздкою Президента Віктора Януковича до Китаю ми готували пропозиції з кредитування будівництва нерухомості в Україні.

Однак китайці зазвичай дають лише зв'язаний кредит, тобто беріть кредит, але беріть китайців на виробництво. Я, наприклад, і на це згоден», — Заявив В. Яцуба. За його словами, зараз в Україні відчувається певний брак фахівців у сфері будівництва, тому є можливість залучати іноземних фахівців.

Однак, на думку В. Яцуби для відновлення темпів будівництва кредитних коштів недостатньо, адже потрібно відновити купівельну спроможність населення, яке також кредитує будівництво.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: