Новини / Бізнес / Виручені від приватизації кошти запропонували роздавати компаніям
13 листопада 2012, 10:11
Розмір шрифта: А А А

Виручені від приватизації кошти запропонували роздавати компаніям

Виручені від приватизації кошти запропонували роздавати компаніям, приватизація державного майна, бюджет, Ольга Дергунова, Ощадбанк, Росія
Виручені від приватизації кошти запропонували роздавати компаніям

Кошти, отримані від приватизації державного майна, чиновники можуть направити не тільки в бюджет країни, але і самим приватизованим компаніям. Про це, як повідомляє «РБК daily», заявила керівник Росмайна Ольга Дергунова. За її словами, гроші можуть піти на реалізацію інвестиційних програм.
Про які саме компанії йдеться, незрозуміло, але швидше за все маються на увазі активи, які держава у найближчі роки планує продати лише частково, залишаючись в них контрольним акціонером. У 2013 році держава планує приватизувати компанії на 260-270 мільярдів рублів. Зокрема, на продаж при сприятливій зовнішній кон'юнктурі будуть виставлені міноритарні пакети акцій в «Роснефти», ВТБ, «Алроса», а також половина «Совкомфлота», більше чверті авіаперевізника «Сибір», «Мосенергостроя» та інші компанії.

Активне обговорення того, на що необхідно витрачати гроші, отримані від приватизації, почалося восени 2012 року після того, як держава позбулося від більш ніж семи відсотків акцій Ощадбанку. За цей ЦБ, основний акціонер Ощадбанку, отримав 159 млрд. рублів. Джерела «Інтерфаксу» в уряді Москви стверджували, що близько мільярда рублів з цих коштів має отримати столичний бюджет в якості податку на прибуток, але в Мінфіні цю інформацію спростували.

У відомстві заявляли, що всі кошти будуть спрямовані в бюджет, звідки 62 млрд. рублів буде виділено Російському фонду прямих інвестицій. У свою чергу, депутати Бєлгородської області закликали розділити частину коштів від приватизації між регіонами країни, так як Ощадбанк веде діяльність по всій Росії.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

В Україні створять раду міжнародних експертів для боротьби з корупцією

1 червня 2017, 20:38

Коли чекати візовий режим з РФ і як він буде працювати

29 травня 2017, 13:53

Порошенко назвав умови для відновлення нормальних відносин з Росією

27 травня 2017, 18:45

Останні новини за сьогодні: