Новини / Бізнес / Експерти попереджають про високі ризики для інвесторів в 2013 р.
26 грудня 2012, 12:56
Розмір шрифта: А А А

Експерти попереджають про високі ризики для інвесторів в 2013 р.

Експерти попереджають про високі ризики для інвесторів в 2013 р., інвестори, оренда, ризики, банкрутство
Експерти попереджають про високі ризики для інвесторів в 2013 р.

Імовірність несприятливого сценарію, який передбачає вихід декількох країн з Європейського союзу вище, ніж коли-небудь. З цієї причини, великі орендарі й інвестори повинні захистити себе від потенційно високих операційних ризиків при визначенні стратегії на наступний рік. Про це йдеться в звіті компанії DTZ.

Орендарі регіону Континентальної Європи, Близького Сходу і Африки (EMEA), за очікуваннями компанії DTZ, сконцентруються на економії коштів, відклавши експансію своєї діяльності на майбутнє, незважаючи на їх стабільно прибуткову діяльність. На позитивній ноті, орендарі зможуть очікувати значну економію коштів, завдяки перегляду умов при підписанні продовження договорів оренди в ряді європейських країн, у разі здійснення несприятливого сценарію економічного розвитку.

З інвестиційної точки зору, не очікується широко поширених банкрутств орендарів або збільшення обсягу вакантних площ, і як наслідок, генерований об‘єктами нерухомості грошовий потік (включаючи непріміальние і середні за якістю об’єкти нерухомості) залишиться стабільним. Для отримання сверхриночной прибутку і забезпечення наявності достатньої кількості об‘єктів для потенційних угод необхідно переключитися на непреміальние і середні за якістю об’єкти нерухомості, саме вони стануть новим горизонтом для європейських інвесторів у 2013 р.
Стабільне відновлення обсягів інвестицій в 2013-2014 рр. Продовження програми продажу заставних активів банками буде сприяти появі нових інвестиційних продуктів, і вплине на велику раціональність ясності в процесі ціноутворення, що дозволить інвесторам звернути свою увагу на неприміальні і середні за якістю об'єкти нерухомості.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Всесвітній банк купить частину «Укргазбанку» найближчим часом — НБУ

12 листопада, 08:09

Останні новини за сьогодні: