Новини / Бізнес / Коболєв розповів, за яких умов «Нафтогаз» знову купуватиме газ у Росії
7 червня 2016, 11:26
Розмір шрифта: А А А

Коболєв розповів, за яких умов «Нафтогаз» знову купуватиме газ у Росії

Коболєв розповів, за яких умов "Нафтогаз" знову купуватиме газ у Росії, Нафтогаз України, закупівля газу, російський газ, Газпром, Ціна
Коболєв розповів, за яких умов «Нафтогаз» знову купуватиме газ у Росії

“Нафтогаз України” готовий відновити закупівлю газу у російського “Газпрому” в тому випадку, якщо ціна на нього буде нижчою, ніж ціна на газ з Європи.

Про це заявив глава правління “Нафтогазу” Андрій Коболєв в ефірі 5 каналу в понеділок увечері.

За його словами, якщо “Газпром” погодиться внести тимчасові зміни в діючий контракт і якщо ціна буде нижчою, ніж та, яку пропонують з європейського напрямку, то “з точки зору мінімізації витрат споживачів і просто здорового глузду буде правильним купувати цей газ зі східного напрямку “.

“Діалог зараз ведеться з цього приводу.” Нафтогаз “планує відновити імпорт газу в третьому кварталі, у нас є ще місяць”, – заявив Коболєв, не назвавши конкретної ціни, яка обговорюється.

Також Коболєв зазначив, що НАК “Нафтогаз України” сподівається в 2016 році отримати від Світового банку 500 млн доларів кредиту для закупівлі природного газу на наступний опалювальний сезон.

Він додав, що переговори з цього питання тривають вже більше року. “Сподіваємося, що в цьому році ця транзакція може мати місце”, – сказав чиновник.

За його словами, робота над цим кредитом йде важче, ніж з Європейським банком реконструкції та розвитку – в минулому опалювальному сезоні “Нафтогаз” залучив 300 млн доларів від ЄБРР і вже встиг їх повернути.

Коболєв зазначив, що допомога Світового банку може бути також спрямована і на закупівлю природного газу у “Газпрому”.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Відпустка-2017: почім відпочинок в Україні та Європі

2 червня 2017, 09:25

Останні новини за сьогодні: