Новини / Бізнес / При виїзді за кордон на постійне місце проживання, необхідно заздалегідь подати декларацію
17 лютого 2014, 11:52
Розмір шрифта: А А А

При виїзді за кордон на постійне місце проживання, необхідно заздалегідь подати декларацію

При виїзді за кордон на постійне місце проживання, необхідно заздалегідь подати декларацію, виїзд за кордон, постійне місце проживання, декларація
При виїзді за кордон на постійне місце проживання, необхідно заздалегідь подати декларацію

Громадяни України, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов‘язані подати до органу доходів і зборів декларацію про майновий стан і доходи (податкової декларації). Така декларація подається не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду.

Це роз’яснила начальник управління доходів та зборів з фізичних осіб ДПІ у р. Черкасах Олена Ротаєнку.

“Контролюючий орган протягом 30 календарних днів після надходження податкової декларації перевіряє визначене податкове зобов‘язання, сплату належної суми податку. У разі відсутності податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб видається відповідна довідка, яка подається до органів митного контролю під час перетину митного кордону і є підставою для проведення митних процедур”, — підкреслила Олена Ротаєнко.

Вона зазначила, що обов‘язок з подання податкової декларації платниками податку-резидентами, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, визначений п. 179.3 ст.179 розд.іv Податкового кодексу України.

“Форму довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи (про сплату податку на доходи фізичних осіб та про відсутність податкових зобов’язань з податку) та Порядок її заповнення затверджені наказом Міністерства доходів і зборів України від 11.12.2013 №795”, — нагадала Олена Ротаєнко.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Який відсоток українців хоче покинути країну через відсутність перспектив (опитування)

1 червня 2017, 20:42

Останні новини за сьогодні: