Новини / Бізнес / Прибуток Microsoft впав майже на третину
26 квітня 2009, 08:31
Розмір шрифта: А А А

Прибуток Microsoft впав майже на третину

Прибуток Microsoft впав майже на третину, Microsoft, квартал, windows
Прибуток Microsoft впав майже на третину

Фірма «Microsoft» обнародувала фінансовий звіт за перший квартал 2009 року. Її продажі впали на 6% — це перше падіння за тих 23 року, що компанія провела на ринку. Прибуток найбільшого в світі виробника програмного забезпечення впав на 32%, до рівня $2,98 млрд., при загальному об‘ємі продажів в $13,65 млрд., повідомляє Б-б-сі.

Велику частину прибутку компанії складають продажі операційної системи «Windows» і програмних застосувань, таких як «Microsoft Office». Проте попит на програмне забезпечення значно впав разом з попитом на персональні комп’ютери.

«Ми чекаємо, що падіння (продажів) продовжиться як мінімум впродовж всього наступного кварталу», — прокоментував дані звіту глава фінансового підрозділу «Microsoft» Кріс Ліддел.

Як і більшість інших фірм, «Microsoft» шукає способи скоротити свої витрати. У січні компанія оголосила про намір скоротити до 5 тис. співробітників протягом найближчих півтора років, причому 1,4 тис. з них вже було звільнено. Аналітики чекали, що доходи компанії в I кварталі впадуть, але не припускали, що настільки.

«Є і приводи для радості — тепер вони контролюють свою цінову політику, — говорить провідний аналітик компанії «Fort Pitt Capital» Ким Кафі. — Проте, схоже, фінансові показники компанії стали жертвою падіння попиту і вибору споживачів».

Не дивлячись на не найоптимістичніший прогноз, після публікації звіту акції «Microsoft» піднялися в ціні на 4% — можливо, як результат підтвердження компанією свого наміру випустити нову версію операційної системи «Windows 7» вже в 2010 фінансовому році.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Оновлення Windows 10 вбило пристрої користувачів

2 червня 2017, 16:07

Мрія: як безкоштовно отримати квартиру в Україні

11 травня 2017, 10:56

Керівник Microsoft: традиційні смартфони вже мертві

10 травня 2017, 18:04

Останні новини за сьогодні: