Новини / Бізнес / Прибуток Red Hat виріс на 20% в третьому кварталі
3 січня 2009, 08:39
Розмір шрифта: А А А

Прибуток Red Hat виріс на 20% в третьому кварталі

Прибуток Red Hat виріс на 20% в третьому кварталі, прибуток, аналітики, квартальні дані, бізнес, Linux, Red Hat
Прибуток Red Hat виріс на 20% в третьому кварталі

Найбільший світовий Linux-вендор компанія Red Hat порадувала інвесторів і навіть перевершила очікування аналітиків, опублікувавши непогані квартальні дані по фінансовій діяльності. За підсумками торгів паперу компанії виросли на 6,5%.

 

У третьому фінансовому кварталі, що завершився 30 листопада, чистий прибуток компанії виріс на 20% до $24,3 млн, або 12 центів на акцію, порівняно з $20,3 млн, або 10 центами на акцію роком раніше. Прибуток компанії без урахування податків, короткострокових зобов'язань і інших операційних витрат склав 24 центи на акцію. Аналітики говорили, що в умовах кризи компанії не отримати вище 16 центів, відзначає CyberSecurity.

У Red Hat говорять, що їх компанія є однією з небагатьох, хто в певному значенні не тільки не втратив, але навіть виграв від кризи. Компанії вдалося отримати масу нових клієнтів, які в умовах економіки, що стискається, вимушені економити і переходити на Linux в якості не тільки серверної, але і настільної ОС для бізнесу. Крім того, глава компанії Джим Уайтхерст упевнений, що чималу роль в успіху зіграла і вереснева покупка компанії Qumranet, розробляючої рішення для клієнтської віртуалізації операційних систем.

«Зниження економіки — це порівняльно непогано для нашого бізнесу. Компанія знаходиться на більш менш вірному шляху до відмітки річного обороту в $1 млрд. Ця планка може бути досягнута вже через декілька років», — сказав він.

При тому, що з початку 2008 року паперу Red Hat знизилися в ціні на 43% до $11,97, на подібних заявах акціям Red Hat вдалося відіграти 78 центів всього за декілька годинників.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Україна може піднятися в рейтингу Doing Business на 10 позицій

31 травня 2017, 09:07

Дмитро Дубілет і команда iGov запропонували безкоштовно створити систему для електронної подачі документів на отримання ліцензій

25 травня 2017, 17:21

Нацбанк рекомендує бізнесу перейти на розрахунки в євро

23 травня 2017, 13:54

Останні новини за сьогодні: