Новини / Бізнес / Прибутки Honda Motor впали на 86%
30 квітня 2008, 08:50
Розмір шрифта: А А А

Прибутки Honda Motor впали на 86%

Прибутки  Honda Motor впали на 86%, Honda Motor, збитки, звіт, автомобілі
Прибутки Honda Motor впали на 86%

Honda Motor зазнала найбільші збитки за останніх 10 років.

Сьогодні японська компанія Honda Motor обнародувала звіт про продажі. Для компанії стало шоком падіння темпів прибутків від автомобілів. Японська компанія в цьому кварталі продала на 86% автомобілів менше. Прибуток другого за величиною автовиробника Японії Honda Motor в 1 кварталі звалився на максимальну за останніх 10 років величину 86% в результаті того, що компанія відклала 80 млрд йен для врегулювання можливих податкових суперечок з державою, а що зміцнюється проти долара йена зробила продукцію Honda менш конкурентоздатною в США, де автовиробник отримує близько 70% операційною прибули.

Чистий прибуток Honda в 1 кварталі впав до 25,4 млрд йен ($244 млн), продажі скоротилися на 1% до 3,06 трлн йен. Виручка також виявилася нижчою за прогнозне значення 148,2 млрд.йен.

Причинами самого більшого падіння прибутків за останніх 10 років сталі падіння курсу долара і гадані виплати на сплату податків на продаж автомобілів, які останнім часом сильно зросли. За декілька років Honda Motor залишалася найуспішнішою торговою маркою, вона продавала автомобілі в різні країни світу і вмудрялася уникати багатьох криз. Такого падіння прибутків в компанії не було з 1995 року.

Крім того японські автовиробники випробовують серйозну конкуренцію з боку своїх азіатських сусідів. На світовому ринку виникла серйозна ситуація, коли європейська і американська автопромисловість знаходитися в певному застої на ринок швидко виходять компанії з Китаю і Індії, які проводять малолітражні і недорогі машини і успішно конкурують з Японією в цій сфері.

Треба також сказати, що ціни на японські машини піднімають високі тарифи на імпорт стали в країну. Автомобільна промисловість цієї країни вже не перший рік знаходиться в застиглому стані, хоча окремі компанії активно беруть участь на ринку, це не міняє загальної ситуації.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: