Новини / Бізнес / Причини стабільності гривні
25 серпня 2013, 18:07
Розмір шрифта: А А А

Причини стабільності гривні

Причини стабільності гривні, стабільність гривні, валютні кредити, долар, Геннадій Балашов
Причини стабільності гривні

Так у чому ж справа? Ми вже повідомляли про те, яких «геройських зусиль» коштував владі та бюджету України даний ефект. Початок «боротьби за стабільність гривні» ознаменувався введенням заборони на валютні кредити. Це істотно здешевило депозити в американській валюті, остаточно відібравши у громадян України отримувати хоч якийсь прибуток від обороту валютних коштів.

Другим кроком для максимального вилучення долара з обігу у населення стало введення обов‘язкового пред’явлення документів, що посвідчують особу. Багато громадян перестали обмінювати валюту, оскільки уряд «постійно стежить за багатими громадянами».

Розуміючи, що велика кількість громадян України не хочуть відмовлятися від доларів, уряд вирішив запропонувати інший вихід: придбання облігацій державної позики в американській і європейській валюті. «У нас з'явилася можливість сконцентрувати американські долари в бюджетному кошику, при цьому задовольнивши потреба громадян країни у валютних інвестиціях», — з гордістю повідомили представники Мінфіну.

Через ці старання, уряду вдається штучно утримувати курс гривні (чи надовго?).

Сьогодні Янукович пообіцяв, що курс гривні буде стабільним. Але ось відомий бізнесмен Геннадій Балашов вважає, що уряд має намір навмисно змусити українських громадян занести свої гроші (в національній валюті) в банки, щоб за допомогою здешевлення гривні пограбувати населення.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Що буде з курсом долара в Україні до кінця року: прогноз аналітика

31 травня 2017, 10:57

Останні новини за сьогодні: