Новини / Бізнес / Johnson & Johnson придбає розробника ліків проти раки
23 травня 2009, 08:20
Розмір шрифта: А А А

Johnson & Johnson придбає розробника ліків проти раки

Johnson & Johnson придбає розробника ліків проти раки, Johnson&johnson, лікарські засоби, Cougar Biotechnology, медичне устаткування
Johnson & Johnson придбає розробника ліків проти раки

Американська компанія Johnson & Johnson, що спеціалізується на виробництві товарів для здоров‘я людини, лікарських засобів і медичного устаткування, придбає Cougar Biotechnology, що займається розробками ліків проти раки, за $970 млн готівкою. Метою операції є поліпшення онкологічних розробок Johnson & Johnson, повідомляє «РБК-Україна» з посиланням на обнародуваний сьогодні прес-реліз компанії.

За умовами угоди, Johnson & Johnson виступить з тендерною пропозицією про покупку всіх випущених в звернення акцій Cougar Biotechnology за ціною $43/акция, що на 16% перевищує їх поточну ринкову вартість. Операція дістала схвалення рад директорів обох компаній.

Нагадаємо, що Johnson & Johnson спеціалізується на виробництві товарів для здоров’я людини, лікарських засобів і медичного устаткування. Крім споживчої продукції, компанія проводить різні зразки продукції для лікарень, використовуваної в медичних установах для діагностики, лікування і догляду за пацієнтами. Чистий прибуток компанії в I кварталі 2009 р. скоротився на 2,5% — до $3,5 млрд проти $3,6 млрд за аналогічний період роком раніше.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Знайшли спосіб позбутися черг в лікарнях

28 травня 2017, 13:56

Через МОЗ можуть бути зірвані закупівлі ліків

22 травня 2017, 17:54

В Україні діють шахрайські схеми з безкоштовними ліками — Розенко

6 травня 2017, 08:18

Останні новини за сьогодні: