Новини / Бізнес / Приватбанк включив лічильник для тих, у кого є рахунок в банку!
30 березня 2017, 12:38
Розмір шрифта: А А А

Приватбанк включив лічильник для тих, у кого є рахунок в банку!

Приватбанк включив лічильник для тих, у кого є рахунок в банку!, Приватбанк, клієнти, інформація, націоналізація банку
Приватбанк включив лічильник для тих, у кого є рахунок в банку!

Клієнти ПриватБанку, який перейшов у власність держави, все частіше розповідають про якісь дивацтва. Може, дійсно Приват поступово стає Ощадом.

Своєю історією Фейсбук-поділилася Оксана Єрмішина.

Дзвінок сьогодні з телефону з кодом Дніпра, робот бадьорим голосом рапортує:

«Привіт… Турбує Приватбанк. У нас відсутня деяка інформація про Вас… ( А я думаю: куди вона поділася, мені завжди здавалося, що Приват зібрав з мене всі дані і навіть мої відбитки пальців роздобув).

…Просимо з‘явитися у відділення Приватбанку і актуалізувати інформацію. Це займе у Вас не більше 15 хвилин… (Ха-ха-ха… я якраз вчора з відділення біля будинку… 55 хвилин по дріб’язковому питанню)…

Якщо не з'явитеся протягом 10 днів, то обслуговування Ваших рахунків буде призупинено»

Ось останній момент прямо вивів з себе. Лежу я зараз з дитиною в лікарні і робити мені більше нічого, окрім як бігти в відділення Привату проходити (будемо відвертими) фізичну верифікацію. Але на кону заморожування моїх рахунків. І зворотний відлік вже запущений… Ні, Приват все-таки вже Ощад. 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (1)

  • Анонімно 30 березня 2017, 22:54 ссылка
    ВНИМАНИЮ КЛИЕНТОВ ПРИВАТБАНКА И Приват 24 через смартфон!

    Мошенники нашли новый способ кражи денежных средств с банковских карт.
    Сначала они выслеживают клиента снимающего денежные средства возле банкомата.. Потом лупят по голове так чтобы долго приходил в себя ..Забирают телефон, карточку приватбанка, может деньги которые снял .. Как всегда это смартфон с Приват 24 и превязана к нему симка номер телефона..И как на зло там деньги на карточке.. и на кредитки большая сумма лемита ..Но мы уверены если не успел заблокировать карточку ПриватБанка, то у меня есть пароль в Приват 24 и на Банковскую карточку.. А эта уверенность зря .. тут играют минуты времени .. Понятно в таком состоянии побитом не до блокировки ..Как действуют Гоп-мошенники, меняют пароль той карточки которую они украли, с помощью телефона который тоже украли. Оказывается можно поменять пароль с помощью голосовых команд по телефону автоответчика ПриватБанка, в разделе заблокировать карточку и восстановить по новому паролю ..И просто по новому паролю снимать все деньги .. Даже на той карточке которой у них нету ..Это моя история, я так попал и расхлебываю сейчас чужие кредиты за эту ГОПА-ТВАРЬ которая меня наказала .. Не полиция не служба безопасности вам не поможет .. проверено мною..Если есть вопросы или помочь пишите. yu.bogoradon@yandex.ua
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

«Приват» виходить на ринок лотерей — джерело

1 червня 2017, 21:11

Палиця для інтернету: чи зможе поліція закривати сайти

29 травня 2017, 10:14

Останні новини за сьогодні: