Новини / Бізнес / Приватизація газорозподілень продумана заздалегідь?
8 квітня 2012, 21:16
Розмір шрифта: А А А

Приватизація газорозподілень продумана заздалегідь?

Приватизація газорозподілень продумана заздалегідь?, приватизація, облгаз, Фонд державного майна, Міністерство енергетики і вугільної промисловості
Приватизація газорозподілень продумана заздалегідь?

Експерти підозрюють заздалегідь сплановані результати при приватизації облгазів. Про це йдеться в повідомленні Інституту енергетичних досліджень. Незважаючи на численні порушення законодавчої та нормативної бази, в даний час триває передача «Нафтогазом» Фонду держмайна пакетів акцій 48 обласних і районних газорозподільних і газопостачальних компаній, які згодом будуть виставлені на продаж. «Настільки поспішна приватизація викликає великі підозри в прозорості проведених перетворень і дозволяє експертам висловлювати думки про те, що переможці конкурсів заздалегідь визначені. З урахуванням практики приватизації облгазів, плани влади провести чесну і прозору приватизацію газових мереж видаються куди більш сумнівними», — вважають експерти ІЕІ.

Раніше президент Віктор Янукович доручив Кабінету Міністрів, Міністерству енергетики та вугільної промисловості і Фонду держмайна розглянути питання приватизації або надання в концесію на термін більше 10 років газорозподільних мереж. В даний час переважна частина газорозподільних мереж перебуває у власності держави і передана в користування регіональним компаніям з газопостачання та газифікації (обл-і міськгазам)

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Скільки грошей українці зберігають на депозитах

4 червня 2017, 20:15

«Приват» виходить на ринок лотерей — джерело

1 червня 2017, 21:11

Що буде з «хрущовками» в Україні — думка експерта

11 травня 2017, 13:38

Останні новини за сьогодні: