Новини / Бізнес / «Платинум Банк» визнано неплатоспроможним
11 січня 2017, 11:46
Розмір шрифта: А А А

«Платинум Банк» визнано неплатоспроможним

"Платинум Банк" визнано неплатоспроможним, Національний банк України, ПАТ Платинум банк, банкрутство, неплатоспроможність
«Платинум Банк» визнано неплатоспроможним

Національний банк України визнав неплатоспроможним ПАТ «Платинум Банк».

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

НБУ повідомляє, що «Платинум Банк» в числі інших банків повинен був провести докапіталізацію до 1 січня 2017 року.

«Однак, за станом на 01 січня 2017 року банк не досяг позитивного значення капіталу. Враховуючи вищевикладене, правління Національного банку України прийняло рішення про віднесення ПАТ «Платинум Банк» до категорії неплатоспроможних», — заявляє НБУ.

Національний банк відзначає, що 97% (197 тисяч осіб) всіх вкладників «Платинум Банку» отримають свої вклади в повному обсязі, оскільки їх розмір не перевищує гарантовані Фондом гарантування вкладів фізичних осіб суму 200 тис. грн.
Клієнти з великими обсягами вкладів отримають їх у межах суми, гарантованої Фондом. Фонд забезпечить виплати гарантованої суми вкладів у обсязі близько 4.8 млрд. грн.

За станом на 10 січня 2017 року фізичними особами — власниками істотної участі в ПАТ «Платинум Банк» є Борис Кауфман і Григорій Гуртовий.

Національний банк визнав Григорія Гуртового та Бориса Кауфмана власниками істотної участі на основі аналізу операцій банку. Крім того, Борис Кауфман підтвердив здійснення значного впливу на управління банком в письмовій заяві.
НБУ заявляє, що структура власності банку визнана непрозорою в червні 2016 року. В серпні 2016 року Кауфман подав до Національного банку пакет документів для погодження набуття істотної участі в банку у розмірі понад 75% через підконтрольні йому компанії.

На сьогодні Національний банк не погоджував Кауфману придбання акцій банку з урахуванням неподання окремих документів, зокрема, за відсутності дозволу Антимонопольного комітету України.

За інформацією Національного банку україни, Антимонопольного комітету в грудні 2016 року повернув без розгляду пакет документів щодо придбання Кауфманом контролю в «Платинум Банку».

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: