Новини / Бізнес / Китайські компанії визнані найбільш непрозорими на ринках, що розвиваються
12 липня 2016, 09:42
Розмір шрифта: А А А

Китайські компанії визнані найбільш непрозорими на ринках, що розвиваються

Китайські компанії визнані найбільш непрозорими на ринках, що розвиваються, рейтинг прозорості, звітність, ринки що розвиваються, Китай
Китайські компанії визнані найбільш непрозорими на ринках, що розвиваються

Компанії з Китаю посіли останні місця у рейтингу прозорості звітності компаній з ринків, що розвиваються, який уклала Transparency International.

У дослідженні “Прозорість у корпоративній звітності” Transparency International проаналізувала звітність ста найбільших компаній з 15 ринків, що розвиваються. Компанії оцінювалися за трьома критеріями – вжиті антикорупційні заходи, прозорість звітності в організаційній структурі компанії, а також ключові показники, які компанія розкриває в кожній країні, де веде діяльність.

Компаніям присвоювалися бали за десятибальною шкалою. Перші три рядки за прозорістю зайняли компанії з Індії – стільниковий оператор Bharti Airtel (7,3), телекомунікаційна компанія Tata Communications (7,0) і автовиробник Mahindra & Mahindra (6,7).

 

Найгірші показники з прозорості корпоративної звітності показали китайські компанії. З 15 компаній із найгіршою прозорістю, де цей показник склав 1 і нижче, 14 – китайські.

При цьому у трьох компаній (виробника автозапчастин Wanxiang Group, виробника електронної техніки Galanz і автовиробника Chery Automobile) показник прозорості становить 0 балів. Зі ста компаній, представлених в рейтингу, Китай представляють 37, проте їхній середній бал дуже невисокий – 1,6. Transparency International звернулася до китайського уряду із закликом “негайно вжити заходів щодо підвищення стандартів прозорості та відкритості бізнесу”.

Найпрозорішою компанією з КНР виявився виробник телекомунікаційного устаткування ZTE (5,9 бала). Загальний рівень прозорості корпоративної звітності в країнах, що розвиваються, згідно з рейтингом TI, виявився досить невисоким: показники 75 зі 100 компаній – нижче 5 балів.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Китайські інвестори планують впровадити в Україні проекти з виробництва енергії з відходів

30 травня 2017, 19:25

Енергетична революція. Китай першим у світі видобув «горючий лід» з дна моря

23 травня 2017, 08:49

Україна отримала дозвіл на експорт яловичини до Китаю

22 травня 2017, 19:21

Китайці планують отримувати енергію з львівського сміття

12 травня 2017, 08:41

Останні новини за сьогодні: