Новини / Бізнес / Процес адаптації угоди з ЄС буде тривати 10 років, — Мін'юст
23 жовтня 2013, 10:46
Розмір шрифта: А А А

Процес адаптації угоди з ЄС буде тривати 10 років, — Мін'юст

Процес адаптації угоди з ЄС буде тривати 10 років, - Мін'юст, Європейський Союз, Олена Лукаш, адаптація, Угода про асоціацію
Процес адаптації угоди з ЄС буде тривати 10 років, — Мін'юст

Процес адаптації угоди з Європейським союзом у разі її прийняття буде тривати 10 років. Про це заявила міністр юстиції Олена Лукаш, передає її прес-служба.
“Проект угоди про асоціацію – документ, який покаже, як зміниться Україна і стандарти життя в Україні, як зміниться українське законодавство, і як воно буде відповідати європейським стандартам і буде гармонізувати з європейським законодавством. Тому процес імплементації та адаптації триватиме лише за змістом даної угоди 10 років”, – заявила Лукаш, коментуючи євроінтеграційні процеси в Україні.
Вона також додала: “Якщо хтось вважає, що треба прийняти три, п’ять, п’ятнадцять законів і це завершиться – ні, це тривалий процес. Він чітко визначений за термінами прямо в угоді про асоціацію”.
“Зараз є певний пакет законів, який ми повинні прийняти до саміту, а решта – це буде підписання цієї угоди, це початок змін до законодавства. Ми порахували, що тільки технічних регламентів нам потрібно буде змінити близько трьохсот, тому цей процес триватиме багато-багато років, – зазначила Лукаш.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: