Новини / Бізнес / Вадим Новинський продає агрохолдинг Верес
11 серпня 2011, 10:08
Розмір шрифта: А А А

Вадим Новинський продає агрохолдинг Верес

Вадим Новинський продає агрохолдинг Верес, Вадим Новинський, агрохолдинг Верес, консервація, інвестори
Вадим Новинський продає агрохолдинг Верес

Російський мільярдер Вадим Новинський виставив на продаж 67% агрохолдингу Верес, одного з лідерів у консервуванні в Україні та Росії. Про це пише російська газета Комерсант в матеріалі «Вадим Новинський втрачає апетит».

Згідно з інформацією однієї з компаній, що отримала презентацію Вереса, підготовленої в липні для потенційних покупців, продається 67% компанії, що належать групі Смарт-Холдинг Вадима Новинського. Решта частки, розповіли виданню, залишиться у менеджменту. Компанія оцінюється приблизно в $ 200 млн, оферту отримали і виробники-конкуренти, такі як Помідорпром, і фінансові інвестори, наприклад фонд Віктора Вексельберга й Олександра Мамута.

Верес вже провів переговори з американською Campbell's, розповіли виданню представники двох українських інвестиційних фірм. Але, за їхніми словами, наприкінці липня американці вийшли з переговорів, тому що структура Вереса була не до кінця зрозуміла.

Агрохолдинг Верес, випускає овочеві консерви під однойменною маркою. Має торговельні представництва в Росії і Україні, власного логістичного оператора, чотири консервні заводи, чотири ферми та ін. Згідно офіційної інформації, розміщеної на сайті компанії, обсяг виробництва становить 50 тис. тонн на рік.

У презентації сказано, що виручка Вереса в 2010 році склала $ 83 млн (+7,7% до 2009 року), EBITDA — $ 17 млн ??(+41,6%), EBITDA margin — 20% (на 4% вище 2009-го). 53% продажів в минулому році припало на Росію, 41% — в Україні, ще 6% — на ринки Казахстану, Білорусі та ін Частка «Вереса» на українському ринку консервованих овочів складає приблизно 32%, в Росії -більше 10%, сказано у презентації.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Україна може піднятися в рейтингу Doing Business на 10 позицій

31 травня 2017, 09:07

Останні новини за сьогодні: