Новини / Бізнес / Названий самий продаваний смартфон 2017 року
11 травня 2017, 17:57
Розмір шрифта: А А А

Названий самий продаваний смартфон 2017 року

Названий самий продаваний смартфон 2017 року, iPhone 7, продаж, Apple
Названий самий продаваний смартфон 2017 року

Смартфон американської корпорації Apple iPhone 7 став найбільш продаваною моделлю в першому кварталі 2017 року, говориться в дослідженні компанії Strategy Analytics.

«За нашими оцінками, поставки iPhone 7 компанії Apple склали 21,5 мільйона одиниць, що на них припало 6% від всього ринку по всьому світу в першому кварталі 2017 року. IPhone 7 є на сьогоднішній день самою популярною моделлю смартфонів у світі, завдяки привабливому поєднанню зручного для користувача дизайну, підтримують додатків і широкої роздрібної мережі», — заявив старший аналітик Strategy Analytics Юха Вінтер (Juha Winter), слова якого наводяться в повідомленні.

Поставки iPhone 7 Plus, з великим екраном і більш високою ціною, склали в січні-березні 17,4 мільйона одиниць, що на них припало 5% всього світового ринку в першому кварталі.

«Сьогодні Apple відноситься до двох з п‘яти найбільш популярних моделей смартфонів у світі», — додав Вінтер.Третє місце серед найбільш продаваних смартфонів зайняв флагман китайського виробника OPPO R9s. На дану модель 3% від всього ринку в першому кварталі, загальносвітові постачання склали 8,9 мільйона одиниць.

«Компанія OPPO значною мірою невідома в західному світі, але її бренд дико популярний у Китаї і швидко росте в Індії. R9s — це флагманське пристрій з 4G, з такими ключовими функціями, як підключення двох SIM-карт і захист відбитків пальців», — наводяться в повідомленні слова директора компанії Лінди Суї (Linda Sui).Світові поставки смартфонів у першому кварталі, за даними Strategy Analytics, зросли на 6% в річному вираженні і досягли 353,3 мільйона одиниць. У п’ятірку найбільш продаваних смартфонів у січні-березні також увійшли Samsung Galaxy J3 і Samsung Galaxy J5. 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Зростання продажів смартфонів з початку року становило 9,1%

3 червня 2017, 15:59

Без Apple, Lego і Nokia: Українська митниця перестала пропускати посилки більш ніж тисячі торгових марок

31 травня 2017, 10:44

Стів Возняк вважає, що поруч з таким революційним продуктом буде стояти ім'я Tesla, а не Apple

30 травня 2017, 15:42

Останні новини за сьогодні: