Новини / Бізнес / Проект «-мобіль» продали за 1 євро
8 квітня 2014, 12:18
Розмір шрифта: А А А

Проект «-мобіль» продали за 1 євро

Проект «-мобіль» продали за 1 євро, е-мобіль, продаж, авторинок, Олексій Рахманов
Проект «-мобіль» продали за 1 євро

Ще в лютому 2014 року портал «Авто Mail.Ru» повідомляв, що проект створення гібридного Е-мобіля фактично закритий. Однак тепер стали відомі нові подробиці — як повідомляє «Комерсант», група ОНЕКСІМ, що володіє більшою частиною підприємства, вже передала всі напрацювання державного інституту НАМИ за 1 євро і готується продати цеху в Петербурзі.

Як пояснюють в компанії, така ситуація пов‘язана з різким зростанням цін на обладнання з-за ослаблення рубля і спадом авторинку. За словами директора з інвестицій Онексіма Валерія Сенька, кон’юнктура авторинку РФ і загальна ситуація в економіці істотно змінилися, ослаблення рубля різко збільшило вартість виробництва, оскільки більшу частину обладнання планувалося купувати за кордоном. Крім того, з 2010 року «параметри проекту змінилися, його бюджет міг скласти €450 млн», а на дослідження вже витрачені «кілька сотень мільйонів євро».

Таким чином, у зв'язку з зростанням витрат, проект став фактично нерентабельним, адже по ходу роботи виникало багато непередбачених проблем. З-за них ціна готового Е-мобіля могла зрости до 1 млн рублів, що в цілому змінювало концепцію доступного вітчизняного автомобіля. У самому НАМИ прихильно сприйняли передачу технологій, але як саме вони будуть використані, поки невідомо. «Ми будемо аналізувати їх напрацювання і потім приймемо рішення, в яких саме проектах вони можуть бути корисні», — пояснив заступник глави Мінпромторгу Олексій Рахманов.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Зростання продажів смартфонів з початку року становило 9,1%

3 червня 2017, 15:59

В Україні почалася боротьба з піратським контентом – Перша Шпальта

28 травня 2017, 17:16

Названий самий продаваний смартфон 2017 року

11 травня 2017, 17:57

Останні новини за сьогодні: