Новини / Бізнес / Мінпраці затвердило проект колективного договору
12 жовтня 2010, 09:45
Розмір шрифта: А А А

Мінпраці затвердило проект колективного договору

Мінпраці затвердило проект колективного договору, Міністерство праці та соціальної політики України, колективні договори, трудові відносини, конференція, трудовий колектив
Мінпраці затвердило проект колективного договору

Міністерство праці та соціальної політики України розглянуло правові засади розробки, укладення та виконання колективних договорів і угод з метою сприяння регулюванню трудових відносин та соціально-економічних інтересів працівників і власника, які визначає Закон України «Про колективні договори і угоди»від 01.07.93 р. № 3356-XII.

У разі якщо збори (конференція) трудового колективу відхилить проект колективного договору або окремі його положення, сторони відновлюють переговори для пошуку необхідного рішення. Термін цих переговорів не повинен перевищувати 10 днів. Після цього проект в цілому виноситься на розгляд зборів (конференції) трудового колективу.

Після схвалення проекту колективного договору загальними зборами (конференцією) трудового колективу він підписується уповноваженими представниками сторін не пізніше ніж через 5 днів з моменту його схвалення, якщо інше не встановлено зборами (конференцією) трудового колективу.

Лист Міністерства праці та соціальної політики України «Щодо затвердження проекту колективного договору і матеріальної відповідальності працівника за шкоду, заподіяну підприємству» від 13.08.2010 р. № 8754/0/14-10/18.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Трудових мігрантів можуть змусити платити в Пенсійний фонд

1 червня 2017, 20:57

Під українські держбанки хочуть створити спеціальну компанію

25 травня 2017, 08:36

Останні новини за сьогодні: