Новини / Бізнес / Ізраїльська розробка робить фурор у світі
2 червня 2014, 10:19
Розмір шрифта: А А А

Ізраїльська розробка робить фурор у світі

Ізраїльська розробка робить фурор у світі, пристрій, хімічний склад, SCiO, Kickstarter
Ізраїльська розробка робить фурор у світі

Невелика ізраїльська компанія Consumer Physics розробила прилад, який зможе радикально змінити наші стосунки з навколишнім фізичним світом — так само, як персональні комп‘ютери зробили переворот у світі інформації. Нам обіцяють перший в світі мініатюрний молекулярний сканер на базі NIR-спектроскопії (спектроскопії ближньої інфрачервоної області), який дозволить миттєво визначити хімічний склад всього, що нас оточує.

Розробники SCiO називають свій пристрій «шостим почуттям», журналісти — «гуглом для матеріального світу»: так само, як Google дозволяє миттєво отримати відповідь на будь-яке текстове питання, SCiO повідомить, з чого складається ваша їжа, одяг, ліки, який склад води, яку ви п’єте, повітря, яким ви дихаєте — і т.д. Поки такого роду спектрографи є тільки в промислових лабораторіях — SCiO робить її загальнодоступною.

Пристрій вагою 20 грамів, за розміром трохи більше звичайної USB-флешки, підключається до смартфону — і далі для хімічного аналізу специфічних субстанцій (їжі, ліків або інших речовин) на ті чи інші компоненти потрібні спеціалізовані програми-аплікації.

Проект SCiO справив фурор на сайті KickStarter, — всього за два тижні майже 9,000 громадян-інвесторів виявили готовність вкласти в нього в цілому 1.96 мільйона доларів. Всі хочуть швидше отримати диво-іграшку — таку, як у рекламному ролику:

У пробній серії буде всього 300 примірників SCiO. Відвідувачам KickStarter запропонували їх по 148 доларів — і всі 300 приладів розхапали миттєво. Тепер SCiO можна замовити, вклавши в проект 199 доларів. Розробники обіцяють почати поставки приладів в січні 2015 року.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Українська команда вивела на Kickstarter розумний браслет для емоцій

1 листопада 2016, 08:34

Samsung запатентував складаний планшет

3 жовтня 2016, 09:42

Українська сукня-трансформер досягло мети на Kickstarter за 2 години

10 червня 2016, 11:09

Розробники ігор на Kickstarter зібрали понад $ 500 млн

7 червня 2016, 11:14

Останні новини за сьогодні: