Новини / Бізнес / Виробництво української курятини зросло на 5% — Мінагрополітики
13 листопада 2012, 08:52
Розмір шрифта: А А А

Виробництво української курятини зросло на 5% — Мінагрополітики

Виробництво української курятини зросло на 5% - Мінагрополітики, виробництво курятини, Микола Присяжнюк, експорт
Виробництво української курятини зросло на 5% — Мінагрополітики

Птахогосподарства України поступово нарощують виробництво м’яса курятини та курячих яєць. Так, станом на 1 листопада 2012 року в Україні вироблено 924,6 тисячі тонн курятини, що на 5% більше порівняно з аналогічним періодом минулого року. Окрім того, за 9 місяців 2012 року експорт курятини зріс на 13,4%. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

«Дуже важливо, що нам вдалося закріпити тенденцію до нарощування виробництва м’яса у різних формах господарств. Особливо варто відзначити тенденцію зростання виробництва української курятини, що сприяє імпортозаміщенню на внутрішньому ринку та збільшенню експорту цієї продукції. Так, станом на 1 листопада 2012 року в Україні вироблено 924,6 тисячі тонн курятини, що на 47,0 тисячі тонн, або на 5%, більше порівняно з аналогічним періодом минулого року», − поінформував Микола Присяжнюк. інформує прес-служба Мінагрополітики.
Також Міністр наголосив, що нарощення виробництва курятини дозволило збільшити її експорт.
«За 9 місяців поточного року Україна експортувала 46570 тонн м’яса птиці, що на 5510 тонн, або 13,4%, більше порівняно з аналогічним періодом минулого року», − наголосив Микола Присяжнюк.
Очільник відомства додав, що на сьогодні вітчизняні сільгоспвиробники постачають курятину до 23 країн світу. Найбільше закуповують української курятини Росія, Казахстан, Молдова, В’єтнам, Узбекистан, Ліберія, Білорусь, Киргизстан та Грузія.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: