Новини / Бізнес / Американці зайнялися виробництвом соняшнику в Україні
29 червня 2016, 17:00
Розмір шрифта: А А А

Американці зайнялися виробництвом соняшнику в Україні

Американці зайнялися виробництвом соняшнику в Україні, Каліфорнія, виробництво, соняшник, Україна
Американці зайнялися виробництвом соняшнику в Україні

Американська S&W Seed Company (штат Каліфорнія) підписала ліцензійну угоду на виробництво і збут двох сортів соняшнику для України, Росії, Білорусі, Грузії та Казахстану з насінницької компанією зі значним розподілом по всьому регіону.

Згідно з повідомленням компанії, ліцензіат почав промислове виробництво насіння в Україні, гібриди соняшнику будуть виведені на ринок до виробничого сезону 2017 року.Угода є першою комерційною діяльністю після недавнього придбання S&W австралійської компанії SV Genetics, яка займається селекцією насіння соняшнику і сорго з наступним ліцензуванням на світових ринках.Глобальна сільськогосподарська компанія S&W Seed Company заснована в 1980 році, постачає на ринки широкий спектр кормових і спеціальних продуктів рослинництва.

Компанія є світовим лідером в області виробництва насіння люцерни, постачає продукцію насінництва в більш ніж 30 країн. Компанія також є постачальником гібридів сорго і соняшнику, а також виробляє стевію – природний безкалорійний підсолоджувач.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: