Новини / Бізнес / В автомобілях Honda пропишеться інтелектуальний помічник
24 липня 2016, 07:52
Розмір шрифта: А А А

В автомобілях Honda пропишеться інтелектуальний помічник

В автомобілях Honda пропишеться інтелектуальний помічник, Honda, розумна електроніка, автомобільний смарт-помічник
В автомобілях Honda пропишеться інтелектуальний помічник

Компанія Honda оголосила про новий проект у галузі штучного інтелекту і «розумної» електроніки, який буде реалізовуватися спільно з японською телекомунікаційною корпорацією SoftBank.

Мова, зокрема, йде про створення автомобільного смарт-помічника. Система через мікрофони, камери та інші сенсори зможе збирати інформацію про дії та емоційний стан водія. На основі отриманих даних і свідчень бортових систем такий помічник зможе давати поради в складних ситуаціях, наприклад, при парковці в умовах вкрай обмеженого простору.

Крім того, штучний інтелект зможе підтримувати осмислену бесіду. Таким чином, система допоможе скоротати час в тривалих поїздках, коли в салоні, крім водія, нікого немає.

«Honda і SoftBank планують розробити продукти, здатні комунікувати з людьми, які керують транспортними засобами. Крім того, подібна технологія зможе штучно генерувати емоції, на основі інформації, отриманої від камер і датчиків. Таким чином, за допомогою голосу автомобіль зможе, наприклад, показати страх при різкому прискоренні, або продемонструвати спокій під час плавної їзди», — йдеться в повідомленні партнерів.

Подібна інновація дозволить на якісно новому рівні пов’язати людину і транспортний засіб, внісши елемент «живого» спілкування. Наділивши емоційною складовою автомобіль, людям буде надана можливість розширити звичне уявлення про процес водіння та отримати нові емоції за кермом.

Очікується, що з метою реалізації проекту Honda до вересня нинішнього року сформує в Токіо нову дослідницьку лабораторію, фахівці якої займуться розробкою технологій для смарт-автомобілів. Про терміни практичного впровадження інтелектуального помічника поки нічого не повідомляється.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Honda представила електромобіль, який видрукували на принтері (фото)

10 жовтня 2016, 10:20

Японці показали нове покоління Honda Civic

10 березня 2016, 12:15

Honda відкликає ще 2,2 млн машин в США через дефекти подушок безпеки Takata

4 лютого 2016, 18:18

Останні новини за сьогодні: