Новини / Бізнес / Одинадцять глобальних банків протестували технологію blockchain
25 січня 2016, 12:25
Розмір шрифта: А А А

Одинадцять глобальних банків протестували технологію blockchain

Одинадцять глобальних банків протестували технологію blockchain, Blockchain, криптовалюта, глобальні банки, торгові операції
Одинадцять глобальних банків протестували технологію blockchain

Одинадцять міжнародних банків, включаючи Barclays, UBS і HSBC, протестували систему, засновану на технології blockchain, відповідно до якої розроблена криптовалюта біткоіни.

Також тести проводилися в таких банках, як BMO Financial Group, Credit Suisse, Commonwealth Bank of Australia, Natixis, Royal Bank of Scotland, TD Bank, UniCredit і Wells Fargo – всі згадані установи входять в Фінтех-стартап R3.

 

У банках залишилися задоволені експериментом і заявили, що дана технологія може зробити торгові операції швидшими і дешевшими, тому що дозволяє здійснювати угоди практично миттєво. На даний момент деякі угоди можуть проходити до декількох днів.

Для тестування, що проводилося на чотирьох континентах, використовувалася платформа на базі Microsoft, розроблена некомерційною організацією Ethereum. На думку керуючого директора R3 Чарлі Купера, банки зможуть впровадити blockchain на практиці протягом найближчих двох років.

У Фінтех-стартапі R3, створеному з метою вивчення технології blockchain і пошуку шляхів її використання в ринкових операціях, на даний момент задіяно 42 глобальних банки. Спочатку даний стартап створювався лише 9 міжнародними банками: Goldman Sachs, JPMorgan, Credit Suisse, Barclays, Commonwealth Bank of Australia, State Street, RBS, BBVA і UBS.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Японія офіційно визнала біткоіни платіжним засобом

7 квітня 2017, 12:11

Китай вирішив позмагатися з Bitcoin: Китай розробляє власну криптовалюту

25 лютого 2017, 10:43

Ізраїль оподатковуватиме криптовалюту ПДВ

17 січня 2017, 08:15

Український банк почне працювати з електронними грошима на Blockchain

27 грудня 2016, 18:34

Останні новини за сьогодні: