Новини / Бізнес / Працівник сплатив у відрядженні за кордоном власні кошти: як їх відшкодувати?
24 червня 2014, 11:03
Розмір шрифта: А А А

Працівник сплатив у відрядженні за кордоном власні кошти: як їх відшкодувати?

Працівник сплатив у відрядженні за кордоном власні кошти: як їх відшкодувати?, відрядження, власні кошти, виплати, валюта
Працівник сплатив у відрядженні за кордоном власні кошти: як їх відшкодувати?

Міндоходівці в Базі Знань роз'яснили в якій валюті (іноземній чи національній) та в які терміни необхідно повертати працівникові сплачені у відрядженні за кордоном власні кошти?
Контролери нагадали, що відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, якщо для остаточного розрахунку за відрядження необхідно виплатити додаткові кошти, виплата здійснюється в національній валюті України за офіційним обмінним курсом гривні до іноземних валют, установленим НБУ на день погашення заборгованості. Виплата зазначених коштів має здійснюватися до закінчення третього банківського дня після затвердження керівником звіту про використання коштів, наданих на відрядження.
Отже, відшкодування витрат на відрядження за кордоном здійснюється у національній валюті України за офіційним обмінним курсом гривні до іноземних валют, установленим НБУ на день погашення заборгованості.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Як відрядження позначаються на стані співробітників

29 травня 2017, 18:01

Останні новини за сьогодні: