Новини / Бізнес / Найбільші мобільні оператори розширили мережі для Євробачення
3 травня 2017, 17:54
Розмір шрифта: А А А

Найбільші мобільні оператори розширили мережі для Євробачення

Найбільші мобільні оператори розширили мережі для Євробачення, мобільні оператори, стільникова інфраструктура, Євробачення
Найбільші мобільні оператори розширили мережі для Євробачення

Київстар і Vodafone Україна в рази збільшили ємність стільникової інфраструктури в місцях проведення пісенного конкурсу.

Два найбільших мобільних оператори відзвітували про те, що підготувалися до значного збільшення трафіку під час проведення Євробачення. Про це повідомили прес-служби обох стільникових компаній.

Київстар повідомив про те, що в рази збільшив ємність 2G і 3G-мережі на головній сцені пісенного конкурсу – в Міжнародному виставковому центрі (МВЦ). Директор з планування мережі Київстару Сергій Клімов зазначив, що нове обладнання в МВЦ здатне підтримувати до 7 тис. голосових з‘єднань одночасно.

Пересувні базові станції (БС) оператор встановив і поруч МВЦ, а також у фан-зонах на Хрещатику, Софійській площі, площі Конституції. В аеропортах Бориспіль і Жуляни Київстар запевнив, що поліпшив якість зв’язку.

Vodafone Україна пообіцяв збільшити в п‘ять разів ємність своєї мережі на майданчиках Євробачення. Оператор також встановив обладнання для підтримки багатьох тисяч одночасних з’єднань усередині МВЦ.

Додатково пересувні БС Vodafone працюватимуть у фан-зонах на Хрещатику, Софійській площі та Майдані, а також у Маріїнському парку.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Оновлення Windows 10 вбило пристрої користувачів

2 червня 2017, 16:07

Останні новини за сьогодні: