Новини / Бізнес / В Україні зростають обсяги безконтактних платежів — UPC
3 серпня 2015, 19:18
Розмір шрифта: А А А

В Україні зростають обсяги безконтактних платежів — UPC

В Україні зростають обсяги безконтактних платежів - UPC, безконтактні пластикові карти, мікрочіп, термінал, платежі
В Україні зростають обсяги безконтактних платежів — UPC

Незважаючи на те, що в Україні безконтактні пластикові картки менш поширені, ніж звичайні платіжні інструменти з магнітною стрічкою або мікрочіпом, багато торгових точок модернізували свої термінали під цей вид платежів.

За даними Українського процесингового центру (UPC), до системи вже підключено 10.7 тис. POS-терміналів, які приймають безконтактні картки. Це 49% всіх POS-терміналів-клієнтів UPC, які розташовані в торгових мережах.

Кількість безконтактних POS-терміналів збільшилася з початку року на 13%. Безконтактні платежі за участю карт, які випустили банки-клієнти UPC, виросли на 25% у першому півріччі 2015р. в порівнянні з даними другої половини 2014р. Фінансові обороти за безконтактними операціями зросли на 40% за той самий період.

Середня сума покупки, сплаченої безконтактно, становила в зазначений період 189 грн. Вона збільшилася на 12% з початку року. Найчастіше безконтактними картками українці розраховувалися на заправках, в супермаркетах, в ресторанах швидкого харчування, за квитки в кіно, в магазинах косметики.

Частка безконтактних платежів у загальній кількості операцій оплати в торгових мережах поки що становить лише 1%, але досить швидко зростає. На сьогоднішній день вісім банків-клієнтів UPC випускають безконтактні картки, а шість банків-клієнтів встановили безконтактні POS-термінали.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

В Україні відкрили перший биткоїн-банкомат

3 травня 2017, 14:15

В Україні побудують термінал для органічного зерна

7 березня 2017, 16:52

Останні новини за сьогодні: