Новини / Бізнес / Українцям розішлють платіжки по податку на нерухомість до 1 липня
24 травня 2015, 19:47
Розмір шрифта: А А А

Українцям розішлють платіжки по податку на нерухомість до 1 липня

Українцям розішлють платіжки по податку на нерухомість до 1 липня, платежі, податок на нерухомість, квадратний метр, електронна база, Державна фіскальна служба України
Українцям розішлють платіжки по податку на нерухомість до 1 липня

Нові платіжки по податку на нерухомість до 1 липня повинні отримати всі українці. За кожен зайвий метр доведеться заплатити трохи більше 12-ти гривень.

Власники магазинів, готелів, бізнес-центрів та інших нежитлових приміщень у цьому році востаннє звільняються від сплати податку. На наступний рік доведеться заплатити за кожен квадратний метр.

Однак не все майно українців занесено в електронну базу держреєстру. Тому платіжка може і не прийти. Але радіти не варто, кажуть у Фіскальній службі. Щоб не отримати величезний платіж після того, як вас до реєстру таки внесуть, потрібно самостійно подбати про внесення своїх даних у базу.

“Я б не радив, скажімо так, ухилятися, а подавати цю інформацію, з часом ми все одно отримаємо таку інформацію, тоді доведеться нараховувати податок за попередні роки, а цю суму складно буде оплатити. Штрафні санкції виникають на рівному місці”, – сказав Юрій Тимощук, начальник відділу адміністрування майнових податків Державної фіскальної служби України.

Податки треба платити. Але при їх нарахуванні варто закладати ринкову ціну житла і спроможність кожного прошарку населення. Інакше люди будуть шукати варіанти, як ухилятися від сплати.

“Ви оплачуєте податок за місцем своєї реєстрації – це одна з можливостей зменшити податок, перереєструвавшись в той район, який вам цікавий, а другий момент – це дарувати, переоформляти нерухомість іншим способом на інших членів своєї сім’ї”, – зазначила Світлана Бовсуновська, експерт ринку нерухомості.

Експерт побоюється, що люди масово будуть домовлятися з місцевими чиновниками, щоб не платити податок взагалі. Наприклад, реєструвати нерухомість як аварійну або нежитлову, адже вона коштує дешевше.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Українцям доведеться заплатити податок на нерухомість: кому чекати квитанцію і скільки доведеться віддати

27 травня 2017, 18:11

У січні-квітні Україна експортувала 21,9 тис. тонн меду

5 травня 2017, 08:18

платіжки «на багатство» почнуть надходити з 1 липня

20 квітня 2017, 18:32

Останні новини за сьогодні: