Новини / Бізнес / Найбільші інвестори США розробляють рекомендації щодо взаємодії з компаніями, — FT
3 лютого 2016, 08:20
Розмір шрифта: А А А

Найбільші інвестори США розробляють рекомендації щодо взаємодії з компаніями, — FT

Найбільші інвестори США розробляють рекомендації щодо взаємодії з компаніями, - FT, інвестиційні компанії США, взаємодія, компанії, Jpmorgan, фондовий ринок
Найбільші інвестори США розробляють рекомендації щодо взаємодії з компаніями, — FT

Найбільші інвестиційні компанії США і світу провели ряд таємних зустрічей, на яких обговорювалися пропозиції щодо поліпшення принципів управління торгованими на біржі компаніями для стимулювання довгострокових інвестицій і зниження напруженості між акціонерами, пише Financial Times.

У зустрічах брали участь CEO JPMorgan Chase Джеймі Даймон і глава Berkshire Hathaway Уоррен Баффет, а також глави фондів BlackRock, Fidelity, Vanguard і Capital Group, повідомили FT поінформовані джерела.

На зустрічах, зокрема, обговорювалися такі питання, як сфера відповідальності рад директорів компаній і термін, на який директора обираються в поради, а також зарплати топ-менеджерів і права акціонерів.

Дж.Даймон дані питання торкнулися особисто, так як на останніх зборах акціонерів JPMorgan третина висловилася за те, щоб він припинив суміщати пости голови ради директорів і генерального директора банку.

Передбачається, що протягом декількох місяців глави зазначених інвестиційних компаній розроблять список рекомендацій, які вони зобов’язуються дотримуватися у своїх компаніях і просувати у фірмах, акціями яких вони володіють.

Ця незвичайна співпраця проявилася на тлі збільшеної активності акціонерів, які прагнуть вплинути на прийняття рішень у компаніях, і суперечок про те, що інвестори націлені на отримання швидкого прибутку на шкоду довгостроковим інвестиціям.

В останні роки ряд великих компаній відмовилися від планів щодо виходу на фондовий ринок, а деякі при лістингу використовували схему з акціями двох класів для того, щоб мінімізувати вплив активістів із числа хедж-фондів на політику компаній.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

ЄБРР рекомендує Україні об'єднати біржі для припливу інвестицій

10 травня 2017, 10:47

Найбільша світова фармкомпанія йде з декількох фондових бірж

23 лютого 2017, 15:05

Останні новини за сьогодні: