Новини / Бізнес / Гройсман запропонував Skoda розгорнути виробництво автомобілів в Україні
4 квітня 2017, 18:46
Розмір шрифта: А А А

Гройсман запропонував Skoda розгорнути виробництво автомобілів в Україні

Гройсман запропонував Skoda розгорнути виробництво автомобілів в Україні, Автомобільний концерн Skoda Auto, виробництво автомобілів, Бернгард Майєр
Гройсман запропонував Skoda розгорнути виробництво автомобілів в Україні

Автомобільний концерн Skoda Auto розглядає Україну як одну з майданчиків для розгортання необхідних виробничих потужностей, повідомляється на сайті Кабміну.

Прем'єр Володимир Гройсман провів зустріч з головою правління Skoda Auto Бернгард Майєром. Вона відбулася на запрошення української сторони.

«Україна зацікавлена в тому, щоб підтримувати наше співробітництво. Skoda давно працює в Україні, і не буду приховувати те, що ми зацікавлені, щоб ваша компанія налагоджувала виробництво в Україні. Ми готові стати надійною опорою для реалізації такого проекту, — сказав Гройсман. — Я розумію, що у компанії є глобальний вибір, де розміщувати виробництво, але якщо ви виберете Україну, то це буде правильний вибір. Я готовий «під ключ» супроводжувати всі необхідні заходи, щоб ви відчули всі умови для запуску виробництва».

Гройсман пообіцяв Skoda повне сприяння в питанні облаштування території виробництва, введення певних преференцій у сфері місцевих податків, у виборі форми організації виробництва і навіть навчанні фахівців.

Зі свого боку глава правління Skoda Auto підкреслив, що дуже поважає зацікавленість вищого керівництва України в реалізації виробничого проекту. «Я дуже вдячний за підтримку. Думаю, що в найближчі три місяці ми обговоримо всі деталі і альтернативи з метою розробки позитивного бізнес-кейсу і прийняття правильного рішення», — сказав Майер.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
  Ви не авторизувались.
  Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
  ваш коментар:

  Читайте також:

  Випуск відомого радянського авто хочуть відновити

  4 червня 2017, 19:45

  Останні новини за сьогодні: