Новини / Бізнес / Найбільший виробник цигарок вирішив відучити українців палити
6 лютого 2017, 10:15
Розмір шрифта: А А А

Найбільший виробник цигарок вирішив відучити українців палити

Найбільший виробник цигарок вирішив відучити українців палити, Philip Morris, паління, виробництво цигарок
Найбільший виробник цигарок вирішив відучити українців палити

Philip Morris придумав, як змусити українців кинути курити

Незважаючи на те, що в Україні вперше, з 2006 року обсяги виробництва цигарок, що випускаються для споживання на внутрішньому ринку, не впали (за даними Держкомстату 114 млрд в 2006 р, 72 млрд в 2017 р — ред), виробники почали всерйоз замислюватися про відмову від свого традиційного продукту.

У 2016 році цигарки на українському ринку довго дешевшали. Як наслідок, на третину зросло споживання в категорії «Доступних цигарок» (до 18 грн. за пачку) і скоротилося споживання «бюджетних» (до 15 грн за пачку). Про це повідомив Генеральний директор Філіп Морріс Україна Міхаліс Александракіс.

За словами Александракіса, держава може сприяти відмові від куріння, розробивши такі законодавчі норми, які допомогли б популяризувати альтернативи шкідливої звички.
У компанії вважають, що такою альтернативою може стати система нагрівання тютюну — власна розробка компанії IQOS. За словами виробника цигарок, дана технологія полягає в тому, що в системі тютюнові картриджі нагріваються до високої температури, але не досягають горіння. Александракіс заявив, що компанія готова повністю відмовитися в перспективі від виробництва традиційних сигарет.

За результатами опитування, експерти впевнені, що успіх альтернативних систем залежить від їх цінової доступності для споживача. Поки українці не готові інвестувати в своє здоров'я в умовах нестабільної економіки.
Також вони вважають, що повинно пройти як мінімум 5-10 років до того моменту, поки українці самі відмовляться від найбільш шкідливої ??звички.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Випуск відомого радянського авто хочуть відновити

4 червня 2017, 19:45

Останні новини за сьогодні: