Новини / Бізнес / Стів Возняк вважає, що поруч з таким революційним продуктом буде стояти ім'я Tesla, а не Apple
30 травня 2017, 15:42
Розмір шрифта: А А А

Стів Возняк вважає, що поруч з таким революційним продуктом буде стояти ім'я Tesla, а не Apple

Стів Возняк вважає, що поруч з таким революційним продуктом буде стояти ім'я Tesla, а не Apple, Стів Возняк, Ілон Маск, Tesla, Apple
Стів Возняк вважає, що поруч з таким революційним продуктом буде стояти ім'я Tesla, а не Apple

Стів Возняк вважає, що саме Ілон Маск і його Tesla, а не компанія Apple, одним із засновників якої він є, створять наступне технологічне диво. Про це ветеран IT-галузі і «жива легенда» повідомив в недавньому інтерв'ю телеканалу Bloomberg.

Коментуючи успіх Tesla Model S, Стів Возняк зазначив, що Ілон Маск робив електромобіль «як для себе» і саме тому у нього все вийшло.

«Коли ви вкладаєте в певну річ свою душу, дуже хочете домогтися успіху і приділяєте увагу найдрібнішим деталям… так створюються кращі продукти», – зазначив Стів Возняк.
Судячи з усього, вік і масштаби бізнесу ставлять Apple в невигідне становище. У всякому разі, називаючи імена технологічних компаній Tesla, Google, Facebook, Apple і Microsoft серед тих, чиї продукти змінили світ, Возняк заявив, що всі вони були створені молодими і талановитими людьми, а не вихідцями з великих компаній.

«Подивіться уважно на компанії, що змінили світ, такі як Google і Facebook, Apple і Microsoft, і Tesla, звичайно ж. Такі компанії як правило створюють молоді фахівці. Вони не народжуються з величезних корпорацій», – цитує його слова джерело.
І незважаючи на те, що Apple є найдорожчою публічною компанією в світі і має $286 млрд вільних грошових коштів більше, ніж у будь-якої іншої приватної компанії – вона, на думку Возняка, не тягне на творця наступного воістину інноваційного технологічного продукту.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Без Apple, Lego і Nokia: Українська митниця перестала пропускати посилки більш ніж тисячі торгових марок

31 травня 2017, 10:44

Австралійські вчені створили новий тип дешевих сонячних батарей

29 травня 2017, 10:50

Засновник Apple відвідає Україну — ЗМІ

25 травня 2017, 08:42

У мережі з'явилися зображення iPhone 8

19 травня 2017, 12:13

Останні новини за сьогодні: