Новини / Бізнес / В Україні проведуть рейтинг, який підвищить легальність бізнесу
12 лютого 2013, 08:44
Розмір шрифта: А А А

В Україні проведуть рейтинг, який підвищить легальність бізнесу

В Україні проведуть рейтинг, який підвищить легальність бізнесу, Всеукраїнський рейтинг Сумлінні платники податків -2012, Асоціація платників податків України, номінації, легалізація бізнесу, Скотт Хенніг
В Україні проведуть рейтинг, який підвищить легальність бізнесу

У цьому році відбудеться третій щорічний Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків — 2012".

У нинішньому році відбудеться вже третій щорічний Всеукраїнський рейтинг»Сумлінні платники податків — 2012", ініціатором якого є Асоціація платників податків України (АППУ). Про це повідомляє видання «Дзеркало тижня».

Як відзначає видання, в конкурсі виділили 11 галузевих номінацій. Причому в кожній з них окремо змагаються малі, середні та великі підприємства. Крім цього, рейтингування буде проводитися в два тури. Перший з них є відбірковим і буде проходити в регіонах. Регіональні тури конкурсу триватимуть з 4 лютого по 11 березня. Переможці всеукраїнського рейтингу стануть відомі в травні. Участь в обох турах безкоштовна для учасників і фінансується за кошти Асоціації платників податків України та її партнерів.

Газета підкреслює, що серед критеріїв конкурсу — сухі цифри, що характеризують частку сплачених податків, заробітної плати та благодійних витрат у доходах компанії-учасника за 2012 рік. Крім цього, оцінюються податкова дисципліна, середня зарплата штатних працівників і кількість офіційно працевлаштованих.

На думку експертів Асоціації платників податків України, сумлінність підприємця у податкових зобов‘язаннях є одним з ключових факторів інвестпривабливості його бізнесу. «Саме так, — підкреслює президент Асоціації Валентина Арбузова, — якщо бізнесмен виконав свої зобов’язання перед державою, він вправі вимагати від нього гідного, навіть особливого ставлення».

Видання зазначає, що, на думку міжнародних партнерів АНУ: «… інвестори шукають стабільності та передбачуваності. І знати, що основні правила закону виконуються більшістю представників бізнес-середовища і це публічно доведено, — дуже важливо для розвитку бізнесу у вашій державі», — підкреслює Скотт Хенніг, Віце-президент Асоціації платників податків Канади.

На думку незалежних фахівців, участь у конкурсі «Сумлінні платники податків» має сприяти підвищенню прозорості та легальності вітчизняного бізнесу. Адже не секрет, що Україна щорічно займає все більш низькі місця у міжнародних бізнес-рейтингах Doing Business і Transparency Index. Слід звернути увагу, що серед десятка критеріїв цих рейтингів є і оцінка діяльності приватного бізнесу. А саме — масового ухилення від оподаткування та «конвертних» зарплат.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Порошенко вручив Шевченківські премії

9 березня 2017, 11:21

Названо найкращий цифровий банк в Європі

20 вересня 2016, 10:05

У Швейцарії пропонують надрукувати купюру номіналом в 5 тис. франків (близько 4,5 тис.євро)

22 лютого 2016, 18:18

Дві нові пам’ятні монети випустить НБУ у лютому

31 січня 2016, 19:39

Останні новини за сьогодні: