Новини / Бізнес / Київські продавці різко підняли ціни на м’ясо — воно водорожчало на 15-20 грн
15 травня 2013, 10:32
Розмір шрифта: А А А

Київські продавці різко підняли ціни на м’ясо — воно водорожчало на 15-20 грн

Київські продавці різко підняли ціни на м’ясо - воно водорожчало на 15-20 грн, м’ясо, Ціна, Київ Кіберспорт Арена, ринок, подорожчання
Київські продавці різко підняли ціни на м’ясо — воно водорожчало на 15-20 грн

М’ясо на столичних ринках подорожчало на 15-20 гривень. Зараз свинячий биток можна купити за 75-80 грн/кг, у той час як ще в кінці квітня він коштував не більше 60 гривень.
Крім того, помітно подорожчала і птиця. Так, куряче філе виросло в ціні на 10 гривень – з 30 до 40 гривень, індичатина – з 50 до 60 гривень за кілограм.
Як пояснила голова аналітичного департаменту консалтингового агентства “ААА” Марія Колесник, ціна на м’ясо підскочила через попит, що сильно виріс під час тривалих травневих свят.
“Здешевлення в червні чекати не варто, високі ціни збережуться – влітку зростає споживання свинини і курятини через літні пікніки з шашликами. Та й вартість кормового зерна залишається високою”, – зазначила Колесник.
Також не дешевшатимуть молоко і молочна продукція. Так як в Україні постійно знижується поголів’я великої рогатої худоби, ціни на літр фермерського молока не впадуть нижче 9 гривень.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: