Новини / Бізнес / «Укрпошта» очікує в I півр. зростання чистого доходу на 10,6%, чистого прибутку – на 32%
28 червня 2016, 10:12
Розмір шрифта: А А А

«Укрпошта» очікує в I півр. зростання чистого доходу на 10,6%, чистого прибутку – на 32%

"Укрпошта" очікує в I півр. зростання чистого доходу на 10,6%, чистого прибутку – на 32%, Укрпошта, чистий дохід, прибуток, оподаткування
«Укрпошта» очікує в I півр. зростання чистого доходу на 10,6%, чистого прибутку – на 32%

Очікуваний загальний дохід Українського державного підприємства поштового зв’язку “Укрпошта” за підсумками січня-червня 2016 року складе майже 2,2 млрд грн.

Як повідомила прес-служба підприємства, чистий дохід від реалізації продукції складе більше 2 млрд грн, що на 191,9 млн грн (10,6%) більше, порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Прибуток до оподаткування за перше півріччя 2016 року складе 21,2 млн грн, а чистий прибуток за звітний період очікується в розмірі 16,3 млн грн., що вдвічі більше запланованого і на 32% більше показника аналогічного періоду 2015 року.

За даними підприємства, послугами, які показали найбільше зростання доходів за перше півріччя, стали: підписка періодичних видань (на 33% більше, ніж в аналогічному періоді минулого року), прийом платежів (на 28% більше), пересилання письмової кореспонденції (на 16% більше), пересилання посилок (понад 14%). Обсяги відправлень дрібних пакетів збільшилися на 33% і посилок на 12%. Також зросли обсяги доставлених міжнародних відправлень.

Середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника за січень-червень становить 2495 грн, що на 25% більше проти аналогічного періоду минулого року.

За півроку “Укрпошта” сплатила податків, зборів, обов’язкових платежів до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів 553,2 млн грн.

Українське державне підприємство поштового зв’язку “Укрпошта” входить до сфери управління Міністерства інфраструктури України і є національним оператором поштового зв’язку України.

На сьогоднішній день “Укрпошта” надає понад 50 видів послуг у майже 12 тис. відділень по всій Україні. Штат компанії налічує 76 тис. працівників, з них 33 тис. – листоноші, 13 тис. – оператори поштового зв’язку.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: