Новини / Бізнес / Рибна галузь заходить у глухий кут
11 серпня 2012, 08:48
Розмір шрифта: А А А

Рибна галузь заходить у глухий кут

Рибна галузь заходить у глухий кут, податкові пільги, рибна галузь, інвестиції, Далекий Схід
Рибна галузь заходить у глухий кут

Рибалкам було надано податкових пільг на 30 млрд доларів. Однак ці величезні кошти пішли на розвиток рибної галузі країн АТР.

Інтернет-ресурс SakhalinMedia опублікував думку експертів про розвиток рибної галузі Далекого Сходу. Так, ветеран галузі, колишній гендиректор ВАТ «Дальморепродукт» Юрій Діденко вважає, що податкові та митні пільги, лібералізація законодавства в цілому не «повернули» рибопромисловців Далекого Сходу в бік внутрішнього ринку і не збільшили внутрішні інвестиції компаній. В цілому по галузі сума інвестицій в основні засоби підприємств округу не перевищила за три роки і 40% обсягу вивільнених за цей час податкових зобов'язань, пише РБК daily.

На думку доктора економічних наук Михайла Терського, галузь поступово заходить у глухий кут, виловлена ??на Далекому Сході риба йде за кордон, а на прилавках місцевих магазинів риба коштує дуже дорого. Знос ж російського риболовецького флоту на Далекому Сході досяг критичної позначки в 70%. У Приморському краї цей показник ще гірший — 75%.

З моменту початку держпідтримки рибної галузі РФ рибалкам було надано податкових пільг на 30 млрд доларів. Однак ці величезні кошти, по суті, пішли на розвиток рибної галузі країн АТР, які, на думку експертів, роблять з Далекого Сходу Росії сировинний придаток, контролюючи ціни на перероблену рибопродукцію.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Всесвітній банк купить частину «Укргазбанку» найближчим часом — НБУ

12 листопада 2019, 08:09

Останні новини за сьогодні: