Новини / Бізнес / З 1 березня пенсії в Україні збільшаться на 17-20% — Розенко
16 лютого, 10:38
Розмір шрифта: А А А

З 1 березня пенсії в Україні збільшаться на 17-20% — Розенко

З 1 березня пенсії в Україні збільшаться на 17-20% - Розенко, осучаснення пенсій, перерахунок пенсій.пенсія, підвищення пенсії з 1 березня
З 1 березня пенсії в Україні збільшаться на 17-20% — Розенко

Розмір пенсій в Україні в результаті їх осучаснення з 1 березня збільшиться на 17-20%, повідомив віце-прем‘єр Павло Розенко.

В ефірі «5 каналу» він пояснив, що, починаючи з цього року, перерахунок пенсій буде відбуватися щорічно в автоматичному режимі. «Це одна з головних позицій реформи, яка була введена. Тепер, незважаючи ні на що, в березні, щорічно 1 березня, буде проводитися осучаснення пенсійних виплат. Вперше за останні 5-7 років ми прийшли до такого процесу, коли можемо гарантувати осучаснення пенсій всім категоріям громадян», — цитує віце-прем’єра сайт уряду.

П.Розенко нагадав, що останнім осучаснення пенсій відбулося в жовтні 2017 року. «Але потрібно згадати, що до цього моменту 7 років не було жодного перерахунку та осучаснення пенсій», — вказав він.

За словами віце-прем'єра, в бюджеті достатньо коштів для здійснення перерахунку пенсій. «Необхідний ресурс для підвищення пенсійних виплат є», — сказав він.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

У Кабміні розповіли, кому найбільше пощастить від осучаснення пенсій

15 квітня 2017, 18:56

Нові пенсії: коли чекати хорошого життя

7 березня 2017, 19:54

Останні новини за сьогодні: