Новини / Бізнес / Створено дисплей з рівнем прозорості 80 відсотків
16 лютого 2017, 10:03
Розмір шрифта: А А А

Створено дисплей з рівнем прозорості 80 відсотків

Створено дисплей з рівнем прозорості 80 відсотків, Japan Display Inc, дисплей, коефіцієнт прозорості
Створено дисплей з рівнем прозорості 80 відсотків

Фахівці японської компанії Japan Display Inc (JDI) розробили перший дисплей, який має коефіцієнт прозорості на рівні 80 відсотків.

Цей дисплей був продемонстрований на технологічній виставці, що проходила в Токіо 25 січня 2017 року, а за допомогою використаних в ньому технологій у подібний дисплей можна буде перетворити вікно, дзеркало, вітрину магазину і лобове скло автомобіля.

Фахівці компанії JDI планують розробити ряд додатків і драйверів для нового дисплея, які дозволять використовувати його в системах розробленої й змішаної реальності.

Коефіцієнт прозорості нового дисплея майже в два рази вищий, ніж аналогічний показник будь-яких інших прозорих дисплеїв, створених за попередній період часу.

Коефіцієнт прозорості рідкокристалічних дисплеїв попереднього покоління, в яких використовувався поляризатор і світлофільтр, становить від 10 до 30 відсотків.

У разі дисплеїв на основі органічних світлодіодів (OLED) можна домогтися коефіцієнта прозорості близько 45 відсотків.

В результаті більшої прозорості, новий дисплей дозволяє людині бачити фон більш чітко, а в вимкненому стані і при відповідних умовах зовнішнього освітлення дисплей стає майже невидимим, і за рахунок цього він може вписатися в будь-який інтер'єр або в дизайн будь-якого електронного пристрою.

Високе значення коефіцієнта прозорості було отримано за рахунок використання нової структури дисплея, в якій відсутня пластина з поляризуючого світло матеріалу і світлофільтри, які значно зменшують проникність.

Компанія JDI поки ще тримає деякі особливості структури їх нового дисплея в таємниці, але за деякими характерними ознаками стає ясно, що даний дисплей є рідкокристалічним.

Представники компанії JDI планують надати більш детальну інформацію про технології, використані в їх прозорому дисплеї, на конференції SID, яка буде проходити в США в березні цього року.

І на завершення залишається додати, що розмір дослідного зразка нового прозорого дисплея становить 4 дюйма по діагоналі, він має роздільну здатність 300 на 300 точок при щільності 117 точок на дюйм відповідно.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

З'явилося перше «живе» фото iPhone 8

24 квітня 2017, 10:26

Honor – єдиний бренд, гідний уваги на початку 2017 року

17 лютого 2017, 10:26

З'явилися банківські картки з дисплеєм і CVV кодом, що змінюється щогодини

4 жовтня 2016, 20:09

Apple патентує подушки безпеки для дисплеїв

4 вересня 2016, 15:24

Останні новини за сьогодні: